yeni başlayan

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve midnight tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. midnight

midnight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar...Ben vücut geliştirmeye yeni başladım ve kaya arslantepenin uzman tv de verdiği evde vücut geliştirme programından faydalanıyorum.Göğüs hareketlerinden verdiği dumbell fly ve bench press hareketlerini evde yapabilecek ortam bulamıyorum.Bu sene öss ye gireceğim için de body salonuna gidecek vakit de bulamıyorum.Sadece şınav ve göğüs pullover hareketi ile programdaki göğüs hareketlerini yapmış ve tamamlamış olur muyum?Yapabilirsem de göğsümün her bölümünü (iç-orta-alt-üst) etkili biçimde çalıştırmak ve tüm göğüs hareketlerini yapmış olmak için nasıl şınav çekmeliyim.Şimdiden çok teşekkür ediyorum...

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    midnight bunu beğendi.
  3. midnight

midnight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    peki bir sorum daha olacak bu göğüs hareketlerini bir tabure yardımıyla yapıyorum...yani sırtım tabureye denk gelecek şekilde uzanıp ayaklarımı aynı yükseklikteki biyere koyuyorum vücudum yere pararel oluo ancak belim ve kafam boşta kalıo bunun bi zararı olur mu???hareketin verimliliğini düşürüp belimi sakatlama olasılığı var mı???çnkü evde hertürlü şeyi denedim bu göğüs hareketini hakkıyla yapmak için...o yüzden sadece şınav yeterli mi diye bi soru sordum...verdiğiniz linki zaten çok öncesinde incelemiştm...

4. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    evin yakınında salon ara bence...eğer yakında bulabilirsen gidiş geliş 30 dakkanı almaz...hem yürümüş olursun spor olur...ve adam gibi yaparsın...

5. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    eve bir adet swiss ball alıp birçok hareketi yapabilirsin.google da swiss ball dumbell exercises diye aratırsan onda da belin ve başın havada olduğunu görürsün..

midnight bunu beğendi.
  6. midnight

midnight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşım çok teşekür ederim çok yardımcı oldun hemen bi tane swiss ball edinicem...

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    teşekkür butonu kullanınız.

8. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Dumbell fly hareketini bi sehpaya yatarak yapabilirsin. Ya da 2 koltuğu birleştir kollarına yatarak yap :)

Sayfayı Paylaş