Yeni başlayan birisi icin supplementler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yasar3850 tarafından 26 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yasar3850

yasar3850 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar. Bende 1.5 aydır body ile ugrasmaya basladım. Boyum 1.84 kilo 65 kilo alıp hacım kazanmak ve vucudumu atletik bir yapıya sokmak için uğrasıyorum. Salondakı hoca bana Hardline Progainer ,glutamin ve bcaa önerdi. İlk ay weider in mega mass 4000 unu kullandım ve yemeği artırarakta 3-4 kilo aldım.Benim size soracağım. Bazı yerlerde 6 ay bişey kullanmayın diye okuyorum. Bende beslenmeme cok dikkat edemıyorum. Bunları kullansam bir zararı olur mu? Birde bcaa ve glutamin önerisi alabilir miyim?
    Bcaa olarak gaspari 6000 i dusunuyorum arastırdıgım kadar.
    Glutamin olarak MHP iyi diyolar. Ama onunda tadı cok kotuymus. Glutamın olarak ne önerirsiniz?

2. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    İlk aylarda sadece gainer kullanmani oneririm temeli oturtup biraz kilo aldiktan sonra antreman agirligini artirip supplement kullanimina baslaman daha faydali olur diye dusunuyorum benim gorusum tabiki daha proflarin yorunlarini dinle

3. yasar3850

yasar3850 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gainer olarak Hardlıne Progainer hakkkında bazı olumsuz seyler duydum. Örneğin soya proteinı varmıs sonra %50 si basit seker diye. Sizce gainer olarak fiyat olarak uygun ne alabılırım ?

4. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Kardes ben seriou mas gainer kullandim 2 ay hazmi tadi icerigi cok guzel duzenli bir besinle ve disiplinli sporla 2 ayda 56 kg den 60 kiloya ciktim ve hacimlendim tabsiye ederim

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : Yeni başlayanlarda Supplement (protein,aminoasit vs) kullanımı | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Arama Kelimeleri : supplement, yeni başlayanlar, kullanım

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş