Yeni başlayan arkadaşlarımıza motivasyon!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Resul Uzun tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Resul Uzun

Resul Uzun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul ATAŞEHİR
    Arkadaşlar geçen sene bu zamanlarda spora başlamayı düşündüm boyum 1:70 ve 47 kiloydum etrafımda sürekli zayıflığımdan dolayı tartışma konuları oluyordum. Ocak 1 masaya yumruğumu vurdum ve ne yapabilirim diye düşündüm çoğu arkadaşım vucut geliştirme yaparsam kolay kilo kazanıcağımı söyledi. Ocak 4 başladım sigarayı bıraktım her sabah 9 kalktım kahvaltımı yaptım 1,5 saat sonra spor salonuna gittim arkadaşlarımın yardımlarıyla haraketleri nizami bir şekilde yapmaya özen gösterdim. İlk 2 ay zaten hatalarınızı anlamanız ve başınıza vurmanızla geçiyor. Temmuz ayında 62 kilo oldum hayatım etrafa bakış açım afedersiniz karı kız ortamım bile değişti (Tabi sağlık herşeyden önde gelir) Boyum 2 cm uzadı kollarım 26cm 32 oldu t-shirtleri giydiğim gibi tüm vucuduma sarılıyordu adeta.

Spora ara verdim tam 3 ay beslenmeme hiç dikkat etmedim sabahın 4üne kadar pc başında takıldım, sigaraya başladım. Sonuç 56 kiloya düştüm kaslarım ufaldı kollarım çekildi.

Ama motivasyonunuzu sakın yitirmeyin şuan ki fotoğrafımı çektim. Haziran ayında farklı bir konu açık azimle sıçanın demirle imtihanını gözler önüne sericem. Asla pes etmeyin, bu spor sabır işidir.

Sayfayı Paylaş