Yeni Başlayan İçin Yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ZwiTTeR tarafından 20 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ZwiTTeR

ZwiTTeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bundan 5 sene gibi bi süre önce 95 kilodan 73 e düştüm boyum 1.80 vücuduma göre orantılı 67 yi de gördüğüm oldu ama çok çöp gibi oluyorum şöyle bi sorun var ki 73 kiloyım göğüslerim çok sarkmış durumda yani kıyafetin altından felan cıkıyor(düz kıyafet giyemiyorum) vücut geliştirmeye başlıcam ve bi 5-6 ay aralıksız yapabilirim gibi duruyor protein takviyesi de yapıcam başladıktan 1-2 ay sonra sizce bu sarkmışlık düzelir mi yoksa önce zayıflayıp mı başlayayım dışarıdan cok belli olmuyor ama beni rahatsız ediyor örneğin proteini araştırmaya gittiğim bir gün body salonundaki hoca 5 arkadaşımın yanında bana senin vücudun başlamak için çok ideal dedi.Arkadaşlarımın fikri de göğüslerin henüz 2 tarafa doğru ayrılmadığı için böyle duruyor başla bi ayrılsın sonra proteinle devam et düzgün olur diyorlar.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

2. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Spora başla zamanla düzelir takviyeyi en az 3 ay geçtikten sonra yapmanı tavsiye ederim ilk 3 ay vücut alışıyor kaslar gelişiyor sonra hacimleniyor. İlk üç ay beslenmene dikkat et naturel olarak git. Sonrasında zamanla hacim alıcaksın göğüslerde hacim aldıkça düzelicektir ama zamanla yani hemen bir sonuç bekleme ilerleyen zamanda definasyona da girince yağlarının çoğundan temelli kurtulursun :)

3. ZwiTTeR

ZwiTTeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler ilginiz için :)

Sayfayı Paylaş