Yeni Başlayan İçin Öneriler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve onder208 tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. onder208

onder208 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyigünler,
    Üyelik tarihime bakınca 2009 yılında bu spora merak sarmış ancak henüz kendim için birşeyler yapmaya karar vermiş biri olduğumu görüp vahlandım :)
    Yıllardır okul, iş derken kendimi epey ihmal ettim. Kronik kilo alamama sorunumu henüz yeni yeni aşmışken ve 3 ay müsait bir vaktim varken vücudumu biraz şekillendirmek istedim. Öncelikle bana yardımcı olmak isteyen tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Yaşım 26 boyum 174 kilom ise son 1 ayda biraz toparlanarak 60 KG oldu. 2 gün önce bir spor salonunu üye oldum. Amacım rahatlıkla spora zaman ayırabileceğim şu 3 ayda aynada baktığımda enazından beni motive edebilecek bir şekle kavuşturmak. Forumdan yeni başlayanlar için önerilern programlara baktım. Takviyeler için ise hiçbir bilgim yok maalesef. Bu sporda yol kat etmiş sizler az çok ne istediğimi tahmin ediyorsunuzdur. 3 ay sonra yine yoğun bir okul ve iş temposuna gireceğimden sizlerden bu kısa sürede gözle görünür bir sonuç alabilmek için tavsiyeler ve özellikle kullanacağım bir supplament kombinasyonu rica ediyorum. Muhtemelen benim gibi onlarca insana tavsiyede, uyarılarda bulunmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Ben yineden bana yardımcı olabilecek arkadaşlar olduğunu düşünmekteyim. şimdiden ilgi gösterenlere şükranlar :)

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
  3. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Şu programı bir bak istersen: http://www.kasvekuvvet.net/dogan-vucut-gelistirme-programi.html
    Takviye almak istiyorsan gainer alabilirsin. Optimum un iyidir. Fakat bunu alman şart değil. Düzgün beslenerek te kilo alabilirsin. Günlük 4000-5000 kalori.
    Ektomorflar için beslenme: http://www.kasvekuvvet.net/ektomorflar-icin-beslenme.html
    Burayıda oku.

4. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    3 ay vaktim var demişsin 3 ay sonra ne yapıcaksın devam ettirebilecekmisin o tempoda vücudumu şekillendirip bırakırıp diye düşünüyorsan hiç başlama hayal kırıklığı yaşarsın paranda ziyan olur

Sayfayı Paylaş