Yeni Başlayacağım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Barbaros Selim Büyükelçi tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Barbaros Selim Büyükelçi

Barbaros Selim Büyükelçi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Beylikdüzü
    Selam arkadaşlar.

Beylikdüzü'ndeyim. 22 yaşındayım. Boyum 1.76, kilom 103. Bacaklarım kalın, göbeğim var. Fakat giyimimden midir nedir pek kilolu göstermiyorum. Daha evvel 1 sene kadar spor salonuna takıldım ama 17 yasındaydım pek de bişey anlamadım açıkçası. Şimdi düzgün bir şekilde başlayıp önce kilo vermek daha sonra güzel bir vücut inşa etmek istiyorum. Beylikdüzü'ndeki salonlar çok pahalı ve genel olarak herkes ilgisizlikten yakınıyor. Ben hemofili hastası olduğum için (kandaki faktör sekiz proteini eksikliği yüzünden eklemler kolayca iç kanama geçirebiliyor, genetik bir rahatsızlık) herkese güvenemiyorum. Çünkü masa başında ve yoğun çalışıyorum. Dolayısıyla gideceğim spor salonunun hocaları ilgili olmalı, beslenmemi doğru tespit edip programlayabilmeli ve ve buna göre bir yol haritası çizmeli.

Forumdaki bilgili arkadaşların önerileri nedir? Neler tavsiye edersiniz? Kafam karışık biraz. Aşağıda da iki tane fotoğrafım var.
    http://imgur.com/x7RGZQg,9mtMmSm#1

Sayfayı Paylaş