Yeni Başlayacağım, Yardım Gerekiyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Karavana23 tarafından 25 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Karavana23

Karavana23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba öncelikle. Ben 15 yaşında, 172 cm boyunda, 60 kilo bir kardeşinizim. Şimdi soruma geliyim. Bendeki kilo yağ olduğu için göbek falan var ve bana kalırsa güzel bir şey degil. Sporla pek aram yoktur, futbol falan da oynamam. Yağın kasa donusmeyecegini biliyorum :) Zaten öyle bir amacım yok. Spor salonuna gitmek gibi bir imkanım var ama ben gitmek istemiyordum zaten çok da donanımlı bir yer değil yaşadığım yerdeki. Benim isteğim şu: Daha çok ev hareketleriyle (belki dumbell falan da olabilir) vücut geliştirmek ve bisiklet, koşu, yürüme yaparak bu yağları eritmek. Ilk olarak ne yapmalıyım? Nasıl yaparsam daha güzel olur ben bunları öğrenmek istiyorum.

2. Ekimoz

Ekimoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bence evde sıkı bir cardio programı uygula günde 2 kere 20 dklık ama cidden seni yoran bir program yapmanı öneririm benim gibi bilinçsiz diyet yapma kas kaybın aşırı olur yeşil çayı hayatına sok faydasını oldukça görüyorsun evde dumbell kulanarak da yapabilrisn ağırsağlam diye biri vardı onun evde kas programı vardı ona bakabilirsin sıralamada ilk olarak cardio ya önem ver

Sayfayı Paylaş