Yeni başlayacağım fakat 8 kilo fazlam var,önerileriniz...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve _reckless tarafından 1 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. _reckless

_reckless Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar merhaba,öncelikle boyum 1.95 kilom 98. İdeal olarak hesapladığımda netten normal kilom 89-90 olması gerekiyor.Daha önce 8 aylık diyetle kendi çabamla 120 kilodan şuanki kiloma ulaştım ve biraz daha zor olmaya başladı kilo vermek. Body salonuna 2 defa gittim ama bunlar zayıflamak içindi olmayınca bırakmıştım maalesef yarım kalmıştı yani. Şimdi ise zayıflamanın ötesinde vücut yapmak için gitmeyi planlıyorum fakat dediğim gibi 8 kilo kadar fazlam var.Benim düşüncem ise haziran ayında kadar en azından fitleşmek.Şimdi usta olanlardan ricam şimdi başlayayım mı, yoksa 2 ay kadar bi diyet daha yap 8 kiloyu ver ideal kilon ile mi başla dersiniz.Bana avantaj veya dezavantajları var mıdır bu durumun.Lütfen önerileriniz yazın.Açıkcası 22 kilo verdikten sonra sabredemiyorum artık bi an önce vücut yapmaya başlamak istiyorum.:D Teşekkürler...

2. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba
    ben fikrimi yazmak istedim. bence ikisinide aynı anda yapabilirsiniz. Kilo veririken kaslarınızı da gelistirebilirsiniz. Duzgun bir diet ve iti bir antreman programı sizi hedefinize ulastırır.
    Duzeni beslenme antreman ve uyku cok onemli bu iste. Sabırlı olun ve vazgecmeyin. Kilo veririken kas almanız mumkun.

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Sayfayı Paylaş