Yeni başlangıç

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve CanTopal tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CanTopal

CanTopal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hangi dövüş sanatına yazılacağııbilmiyorum siz bana ne önerirsiniz daha önce hiçbir dövüş sanatıyla ilgilenmedim

Yaş 16 Boy 1.91 Kilo 80

yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Son düzenleme: 11 Ağustos 2014
  2. IOktayI

IOktayI Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    Bursa
    Tekme atmak isteyip istememene bağlı. İstemiyorsan boks istiyorsan mt bence ama biz yönlendirirsek olmaz. Bu senin elinde. Hangisi sana daha hoş geliyorsa onu yap

3. TopaLNinja

TopaLNinja Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle bnm adımda can s.a xD lisanslı kickboxcuyum 2.dan o boya göre bnce kickbox çok iyi bi fizik direk en yakın kickbox salonuna yazıl 1 ay sonra gel anlat ne yaptın antrenmanlarda nasıl gidiyor normal geçiyor fazla yorulmuosan o salonu terket hocası milli antrenor felan öyle bi salon bulupta ilk antrenmandan iflagın s.kildyse xD doğru yoldasın emin ol body den daha zor Bi spordur ama senin tipine bakanlar - aa bodymi yapıyorsun sen dediklerinde
    -hayır kickbox dersen ozaman sana 5 metre öteden yaklasacaklar . Muay thai zaman kaybı boxu unut çok uzunsun hızlı hareket edemezsin kickbox ideal hatta banko 3 oranı var 3 sene sonra su konuşmaya re comment atacan hacı eyw diyecen sayende buralara geldim diyecen yada bu chati hemen kapatıp sıkıcı bozuntu yasantına geri donecen secim senin xD

Sayfayı Paylaş