Yeni başlangıç

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Serious34 tarafından 11 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Serious34

Serious34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar.Konuyu yanlış yere açmış olabilirim.Bunun için üzgünüm ama sorma gereği duyduğum bi kaç şey vardı ve hazır aklımdayken sormak istedim.Öncelikle elimde bulunan 2 adet 8 kg.lık dambıl ve 1 adet 4 kg.lık dambıl bulunuyor.İsimlerini bilmediğim için kaba tabile yazıcam kusura bakmayın.Avuç içinde sıkmalık 2 tane hafif yay var.Çekme ve kırma yaylarıda bulunuyor.Okulum yeni bitti ve tüm yaz boyunca uyku düzenim hiç yok.Yani kimi zaman sabah 4 te kimi zaman saat 8 de kimi zaman 2 gün hiç uyumadığım oluyor.Bunları bir düzene koymak istiyorum. Yaşım 18 boyum 1.90 ve kilom 80.Ancak önceden yaklaşık 4 yıldır boyum 1.90 ı ama kilo alamıyordum.60 ve en son 65 olmuştum.Kilo almayı çok istediğim için malesef ki çok yemekten midemi büyüttüm ve hızlı kilo aldığım için göbek kısmımda yağlanma bulunuyor ve görüntü gerçekten pek hoşuma gitmiyor.Çok çıkık göbeğim yok ama göğüs çıkıntım yağ olarakta olsa hiç olmadığı için görüntüm kötü oluyor.Göbeği düzeltip birazda göğüs çıkartmak istiyorum ve ramazandan sonra herşeyimi belli bir düzene sokmak istiyorum ama bu forumu gördükten sonra en azından kendi cahilliğimle bir program hazırlamaktansa sizden akıl alarak bir program hazırlamak istiyorum kendime ve ne gibi çalışmam gerekir.Maddi durumum pek yok.Yani sürekli protein içeren yiyecekler yiyemem (Et ve et ürünleri gibi ) Protein tozu alma ihtimalimde bulunmuyor.Sadece ev imkanlarıyla birşeylerin çabasına ulaşmak istiyorum başarılı olur mu bilemem.Önceden futbol oynardım kalecilik yapardım ancak sporu bırakalı neredeyse 6 yıl oluyor ve inanılmaz şekilde hamlık var.Hareketsizlikten aşırı dereecde uyuşukluk var.Bu halimden kurtulmak istiyorum .
    Yazı biraz uzun oldu sanırım bunun için üzgünüm ama en kısa şekilde halimi özetlemek istedim.Yardım edebilcek varsa şimdiden çok teşekkür ederim.Dilerseniz konu altından dilerseniz özelden bişeyler paylaşabilirsiniz.Herkese hayırlı ramazanlar.Sağlıcakla kalın.

2. Serious34

Serious34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlgilenen yok sanırım

3. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Makaleniz çok güzel, teşekkürler!!

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş