Yeni Başlangıç Supplement

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ousmane60 tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ousmane60

Ousmane60 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Benim birkaç sorum olacak.
    2 aydır spor yapıyorum fakat vücudumda gelişme istediğim düzeyde değil.
    Et ve yumurta yemiyorum.Yarı vejeteryan sayılırım.Protein tam aldığım söylenemez bu nedenle.Günlük sadece bir bardak süt içiyorum.
    Kollarım şuan sıktığımda 31 cm.Sıktığımda 33-34 olmasını istiyorum fakat aynı doğrultuda diğer kaslarımı da çalıştırarak geliştirmek istiyorum.
    1.73 Boy 67 Kilo ve göbekliyim =)
    Protein tozu kullanmalı mıyım?Kullanmalıysam hangi markalardan ve hangi ölçekte olabileceği konusunda uzman kişilerden yardım bekliyorum.
    Bu tozların zararı olabileceği konusunda da duyumlar aldım bunlar hakkında da bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.
    Sevgiler saygılar..

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    hem doğru düzgün beslenmiyosun hem spor yapıoyosun kilon çok deyil ama göbekli olman bana biraz hantal olduğun fikrini verdi whey proteinden korkmana hiç gerek yok zararlı diyenlere de göğsününü gere gere öğrende gel diyebilirsin dozununu da 1 ölçek sabah 1 ölçek idmandan sonra alarak başlayabirsin markasına gelince ben pek marka önemsemem sen biraz araştır şunu şunu alabilirim de biz sana daha iyi yardımcı oluruz hee acı ama gerçek bi durum daha var öle senin kolunu 3 4 santim attırıcak bi toz da yok sabırlı olmak lazım kolay gelsin

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-b-l-f53.html

Yeni başlayanlar forumunda en üstteki sabit başlıkları incelerseniz bütün sorularınıza cevap alırsınız.
    Hem de bu sporda kalıcı olmak istiyorsanız, sizi başarıya götürecek çok temel noktaları öğrenmiş olursunuz.

Başlıkları detaylıca okumanızı öneririm.

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş