Yeni Başlangıç bilgilendirebilir misiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ermanglmz tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ermanglmz

ermanglmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar siteyi uzun süredir takip ediyorum ama üye olmamıştım. Bir çok şeyi buradan okuyarak öğrenmeye çalışıyorum. Zaman zaman spor salonuna başlayıp 1 ay sonra bırakmak zorunda kalan tiplerdenim. Şuan tekrar başladım bir aydır gidiyorum arada kaçırmak zorunda kalsamda düzenli gidiyorum amacım vücudumdaki yağ oranını azaltmak ve düzgün bir vücudumun olması sağlamak. Bir aydır hiç tartılmıyodum şuan 1 kilo almışım .
    Yaş 25 Boy 1.70 kilo 68 arkadaşlar çalışma şeklim gidince 10 15 dakika koşuyorum sonra sırayla makinaları kullanıyorum 3 er set ve arada mekik çekiyorum. Bu şekilde 45 dk 1 saat çalışıyorum. Haftada 3 kez gidiyorum. Dambıl, ağırlık, halter sevmiyorum . Kullanmam gerekir mi sıkılaşmak için yada bu şekilde zamanla makinalardaki ağırlıkları arttırarak çalışsam benim için yeterli olur mu. Ocakta 1 ay çalışamıycam onun dışında hazirana kadar çalışmayı düşünüyorum. Çok büyük bir beklentim yok bu şekilde çalışarak sadece vücudum sıkılaşsın ve yağ oranı azalsın istiyorum.
    Açıkçası fazlada bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Ne yazacağımı bilemedim.Serbest ağırlık sevmiyorsanız birkaç ay gidip belli bölgelerde hafif hipertrofi elde edip sporu bırakırsınız, birkaç aya da şu andaki halinize geri dönersiniz. Yağ yakarsanız vücudunuz sıkılaşır evet, 170 boyunda, 65 altı kiloda sıkı ve ufak tefek bir vücudunuz olur. Neden kas kütlesi kazanmak istemiyorsunuz?

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş