Yeni Başlamaktayım - Yağ Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve C-Amocan tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. C-Amocan

C-Amocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Merhaba Değerli BodyForumTr Üyeleri,

Kilo : 80
    Boy : 178

VG 'ye yeni başlamaktayım.Yukarıda belirttiğim gibi vücut ölçülerim.Kilom yaşıma ve boyuma göre biraz fazla gibi gözükmekte.:p + olarak son 2 senede çok fazla yağlı ürün,kırmızı*beyaz et ve bira,şarap gibi mayalı alkollü içecek tükettiğimden göbek bölümü ve çevresinde aşırı yağlanma var .Böylede devam ederse iş sarkmaya gidecek gibi duruyor.Sizlere sorularım

- Sitedeki yeni başlayanlar için ideal programlara baktım.Ama dediğim gibi yağlanma söz konusu olduğundan ekstra olarak hangi egzersizleri yapabilirim ?

-Beslenme açısından ne gibi besinleri önerir / önermessiniz

-Yağları eritmek için yağ yakıcı tabletler vb. şeyler kullansam nasıl olur..Kulanımı ne şekildedir.

- Ek olarak fitness öncesi veya sonrası protein veya onun yerine geçecek doğal yiyecekler önerirmisiniz.

Fikirlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.thums:

2. C-Amocan

C-Amocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    yardım edecek , fikri olan kimse olan yokmu :(

3. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    sana müthiş bir yol söyliyecem ama kesin uygula.......forumu iyice bi oku sonra anla.....forumda bir kütüphane kadar bilgi var daha ne istiyon.....tembel olandan sporcu olmaz

Rambo16 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş