Yeni Başlamak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kaos4 tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kaos4

kaos4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bodye başlayalı 1 ay oldu ama teknik kotuda yetersiz olduğumu dusunuyorum . Forumda baktım ancak bununla ilgili başlıkları bulamadım o yuzden burda sormaya karar verdim .

Öncelikli olarak sunlar nelerdir nasıl ogrenebilirim . Super set - eksiltili set - definisyon - gibi set türleri ve diğer teknik terimler.

İkinci olarak bununla ilgili tatmin edici bir cevap bir türlü alamıyorum .
    1.80 boyundayım 85 kiloyum omuzlarım geniş kollarım falan da fena değil ancak bel ve kalça bölgemdeki yaglar hem fazla terlememe hemde görüntümün kötü olmasına sebep oluyor biraz da göbek var tabi bunu eritmenin püf noktası nedir bir arkadaşta çıkıp sunları sunları yapacaksın demiyor. Sizden beklediğim cevap söyle bir şey arkadaş sunları sunları yemeyeceksin su antrenmanları yapacaksın . Kardiyo olarak kosacaksın veya bisiklete bineceksin bunlardan birini önermeniz. Daha sonra mesela aynı gun hem idman hem kardiyo yapmayacaksın veya ikisini aynı gun yapacaksın gibi . Sunu da soyliyim arkadaşlar ögrenci oldugum için diyet uygulamam mumkun olmuyor okulda iyi bir şey bulabilmek çok zor ya evden ekmek arası goturucez yada ordan nugget veya köfte , pizza gibi şeyler yemem gerekiyor. Bununla ilgili çözüm bulabileniniz varmı onuda merak ediyorum ogrenci olup ta dengeli beslenebilen .

Bir başka konuda forumda bu konuyla ilgili herkes farklı bir şey soyluyor . Az tekrar agır kilo hacimmi yapar gucmu ? Bunun cevabına göre çok tekrar az kilonunda aksi gorevi yapması lazım .

2. helekelik

helekelik Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bisiklet ve karın hareketleri yapıcaksın bayağı zor bi yol çok yorulacaksın terleyeceksin geçmiş olsun :D.Önce kardiyo sonra antreman yapabilirsin bende öğrenciyim evden götüreceksin sağlıklı ve besin değeri yüksek yağ oranı az yiyecekleri beyaz ekmek olabildiğince az yiyeceksin yatmadan 2 saat öncesinde yemek ye sonrasında yeme benden bu kadar :)

Sayfayı Paylaş