Yeni başlamak ve arkadaşlarımın farklı düşünceleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve l4mbl0ckl tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. l4mbl0ckl

l4mbl0ckl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Liseyi bitirdim ve bu yaz tatilinde 3 ay boyunca salona gitmek istiyorum !

Boyum: 1.74
    Kilom: 54
    Yaşım: 18
    Sigara Veya Alkol: Kullanmıyorum
    Uzaktan Bakıldığında: Zayıf uzun birazda tatlı :D

Evde Yapabildiğim Sayılar ( maximum ):
    Düz Şınav: 15 ( Eller omuz genişliğinde )
    Düz Barfix: 4 ( Omuz genişliğinden biraz fazla )
    Elmas Şınavı: 8

Sınıf arkadaşlarımın yarısı spor salonuna gidiyor. Ama herkes farklı konuşuyor bu yüzden kafam karıştı.

Bir arkadaşım, 3 ayda hiç bir gelişme yapamazsın. Hatta kilo bile alamazsın en az 2 sene çalışman gerek diyor.
    Diğer arkadaşım, 3 ay boyunca güzel bir program yaparsan 3 ayda çok gelişme gösterirsin diyor.

Yine başka bir arkadaşım, Gögüs kası 2 senede anca çıkıyormuş ve önce gögüs kası ondan sonra karın kası çıkarcakmış yoksa karın kasını önce yapınca gögüs kası çıkmıyormuş gibi cümleler falan filan ne kadar dogru bilemem tabiki.

Ama ben gitmekte kararlıyım çünkü 3 ay evde boş boş yatacağıma salona gidip kendimi yüksek performans geliştirmek istiyorum. 3 ay boşum ve iyi bir programa ihtiyacım var.

Benim hedefimi sizlere söylemem gerekirse: Vücut biraz kilo alıp yerine otursun ve kollarımda biraz çizgi çıksın, düz ince sopa gibi gözükmesinden iyidir. İlk hedefim buydu, sonra heykel gibi hareketler var birazda denge işi hareketler onlarada çalışırım. Tabi benim düşüncelerim bunlar eğer tecrübeli birisiyseniz bana kendi düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz.

Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Lütfen tecrübeli kişiler kendi düşüncelerini yazmaktan çekinmesin...

Sayfayı Paylaş