Yeni başlamış biri olarak hangi supplementler kullanmalıyım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve corpit tarafından 27 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. corpit

corpit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaşlar öncelikle bu sporda yeniyim daha önceden de yapmıştım evde amatörce fakat şimdi evde biraz daha gelişmiş olarak hatta supplement kullanıcak kadar yapıcam beslenme programı yapamadım kendime kilo almak istiyorum öncelikle. Yaşım 18. Boyum 1.79 cm. Kilom 59 kg. Supplement olarak öncelikle ultimate nutrition iso mass gainer, incelediğim kilo aldırıcılar arasında en makulu geldi ama muscle tech veya bsn ye çok iyi diyorlar. Öncelikle gainer ile mi antrenmana başlamalıyım yoksa önerebiliceğiniz supplement kombinasyonu varmı.? Yani hepsi bir arada olarak.( Arginine - Glutamine - Kreatine - BCAA - Whey İzole Proteini gibi) Ayrıca spora başladıktan bir ay sonra supplement kullanmayı düşünüyorum aslında fakat ilkten beslenme programını oturtup bir hafta gibi kısa bir sürede, sonra hemen gainer veya supplement kombinasyonuna mı başlıyacam ona da karar veremedim... Şimdiden cvplar için çok tşk ederim iyi günler... :)

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş