Yeni Başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Theoden tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Theoden

Theoden Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar spor salonuna başlayalı 1 hafta oldu.Boy 1.85,kilom 86.Amacım yağları yakıp,hafif kas yapıp fit görüntü elde etmek.
    Hocam şöyle bir program verdi.Sizce ne kadar doğru? Pek güzel gelmedi bana.Eğer iyi değilse,siz önerebilir misiniz? Beslenme hakkında da bilgiye ihtiyacım var.Önerilerinizi bekliyorum.
    4x20 Yukarıdan ense arkasına çekilen göğüs aleti(isimlerini bilmiyorum kusura bakmayın)
    4x20 Aşağıdan yukarı kaldırdığımız göğüs aleti
    4x20 Göğüs sıkıştırma aleti
    4x20 Çekme hareketi(Ağırlık alete bağlı,sehpasına oturup ayakları yaslayıp çekiyorum
    4x20 Yukardan aşağı çekiyorum,tekrar yukarı kaldırmadan,ortaya kadar kaldırıp tekrar aşağı indirdiğim bi alet(Kol arkası içinmiş)
    4x50 Mekik

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Cok amatörce yazmissin :) 4 set 20 tekrar bence agir. 3x12 yeterli olacaktir ve antremandan sonra 15dk bisiklet yaglarini yakacaktir. Beyaz una veda et. Sabahlari ekmek yerine yulaf,makarna pilav yerine sadece bulgur,oda gunde tek porsyon almaya calis.sabah yumurta,diger 2 ogunde yagsiz protein al.salata sebze ve su bol bol,afiyet olsun,kolay gelsin :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    hocam 1. 2. ve 4. hareket göğüs değilde kanat-sırt hareketleri bence
    bunun göğüs programı olduğuna eminmisin

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    1-4 sırt hareketi. Sen spora yeni basladiysan sadece gogus vermez sana.her kasini calistirip isinman lazim ilk ay.ayrica bacak,biceps ve triceps programinda yok? Bence yeni baslayan bölümünde flexor hocanin programlarindan birini uygula.eger sadece gogus calisicam diyorsan antreman bolumunde gogus hareketlerini bulabilirsin.

5. Theoden

Theoden Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Programı hoca yazdı bana.Aletlerin adını bilmiyorum kusura bakmayın :) bana da çok geldi 4x20.Ve direk 30 kilo ile başlattı.İnterval yapıcam koşu bandında,6 hız ile yürüyorum,14 e çıkartıyorum,hoca geliyo ve 9 u geçme diyor :p Ne diye para verdim kullanamıycaksam anlamadım.En iyisi yeni spor salonu.Şurdaki kaydım hele bi bitsin.Beslenme öneriniz için ayrıca teşekkür ederim :)

6. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    4x20 profesyoneller yapar. Ben 3x12 yapiyorum. Dedigim gibi flexor hocanin yeni baslayanlar icin yazdigi programi uygula bence. Forumdaki cogu programa aykiri bir program yazmis.

Sayfayı Paylaş