Yeni Başladım :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ozggen tarafından 8 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ozggen

ozggen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yazın 3 aylığına eskişehirde bi spor salonuna kayıt olmuştum fakat ilk ay gittim :) okul başladı ve ıspartada 1 aylığına bi spor salonuna kayıt oldum.ilk ay düzenli gittim ve bu yüzden devam etmek istiyorum.amacım kilo almak 54 kilo olarak başladım ve 1 ayda sadece 1 kilo alabildim.normalde ekmek yemiyorum ama bu bir ay ekmek yemeye başladım.bana bi program yapar mısınız?hocanın başı çok kalabalık olduğu için pek ilgilenemediğini düşünüyorum.ve protein,aminoasit,karbonhidrat gibi ek şeyler almam lazım bence.herkes protein al hemen diyor ama doğrusu bu mu acaba?böbrek rahatsızlığı olanlarda,protein böbrek taşı oluşumunu artırıyormuş.ve bende böbrek taşı vardı tekrarlamasını istemiyorum.o yüzden protein,aminoasit gibi şeyler pek düşünmüyorum açıkcası ama sizin de fikrinizi almak istedim.karbonhidrat mı almalıyım?bu da hocanın yaptığı program

http://l1310.hizliresim.com/1g/8/tdn37.jpg
    http://l1310.hizliresim.com/1g/8/tdn28.jpg

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Herkes yanlış söyliyor.Herkesin dediğini hiçbir zaman gerçekleştirme , bilgileri ya kendin açarak ilerle yada bilgili birinden bilgi alarak ilerle.Sen yanlış anlamıyorsam 1. veya 2. ayındasın.Bu program benim ilk ay programımdı 2 sene önceden hatırladım.İyi ki bakmışım şimdi o günler aklıma geldi.Kilonuz bayağı az eğer 1.70 üstüyseniz zayıf bir görünümdesiniz , protein tozu hiç bir zaman beslemenize giricek ilk şey olmasın , öncelikle siz beslenme programı oluşturun veya antrenörünüz bu konuda yardımcı olsun.Forumda var.Beslenme bölümünde birazcık araştırma yaparsanız kilo almaya yönelik bir programla ilerlersiniz.Düzenli bir beslenme programı protein tozundan daha yararlı olucaktır kilonuzun 1.5 katı günlük protein alımı yapmaya bakın (balık/kırmıız et/tavuk/yumurta(yoğurt-süt-peynir) proteini ilk 3 ay bunlardan al.Ondan sonra protein tozunu önce araştır , sonra kullanan ama 1 sene bu sporda geçmişi olan kişiler olsun.Veya bilgili gördüğün kişi.Antrenörün olmasın satıyorsa işe objektif bakmaz öyle kişilikleri ilginç insanlar
    Antreman programın güzel.Tekrar sayılarını tam yap , hareketleri nizami , girebildiğin en ağırı girmeye çalış hep tabi bunu ilk ay yapmasanda olur :)

3. ozggen

ozggen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet boyum da 172 zayıfım :( teşekkür ederim peki karbonhidrat?

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
  5. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    şöyle bi 2-3 ay git bakalım.. 1 ayda ne olucak daha... kasların ısınır ancak...

Sayfayı Paylaş