yeni başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve haylazz tarafından 18 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. haylazz

haylazz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar öncelikle forumunuz çok başarılı ve gayet faydali bi forum.
    bütün konulari okudum.merak ettiklerimi hatta cogu mod arkadaslara mesaj atmaya calstm yanliz göndermedi mesaj kutusu dolu diye göndermedi..

neyse konuya geliym.
    2. ayım bitti biticek 1hafta kaldi uzun vadeli yapmayi yanliz fitt olmayi istiyorum.spor basladigimda kacak kat vardi simdi yok 9 kilo verdim basladigimdan beri hocam bana ekmek yemeyi şekeri ve kesinlikle kolayi yasakladi uydum harfiyen yemegimi yedim yeternce genellikle sebze yedim..

80 kilo idim şimdi 70 ile 71 kg arasi gidiyor geliyor.hedef 65 :) 71 kiloda bile büyük gözüküyorum sıkı bi vücut istiyorum.
    2 hafta önce L - carnitine ve CLA ultimate markali kullanmaya basladim.1 haftadir L glutamine kullaniyorm spordan hemen sonra cay kasigi kadar atiyorm hazirliyorum spordan hemen sonra içiyorum.

halk arasnda baklava dedigimiz karın kaslarini sisiremedim.
    haftanin her günü üst karın alt karın var.üst karını yani mekikle 400 (100x4) alt karını 100 (25x4) olarak yapıyorum.sıkılastrma verdi bi de hocam. yapıyorum ama git gide sertlesiyor ama büyümüyor bunun için whey proteinleri kullansam acaba vücut daha iyi olur mu ?

dinlenme günlerimde yine spor salonuna gidip alt ve üst mide calisiyorum arttirmaya calisiyorum.hocam kızsada yapıyorum yinede :)
    artk kolay geliyor bazen oluyor 2.5 kg balya tutuyorum bazen 5kg balya tutuyorum.

orta ağır iş sektöründe çalısıyorm illaki temele işlemistir.

Asıl soru geliyor : Zamana mi bırakmaliyim ? yoksa Takviye olarak protein almali miyim ?
    bu benim vücut yapı mı bozar mi ? büyük gözükmek istemiyorum.daha yasim 19 üniversite öğrencisiyim okuldan eve evden spora böle gündelik iste..

Fit olmayi vücutta hedefim yağ orani %11 % 12 basarirsam % 5 % 6 zamana mi birakm yoksa daha fazla set mi giriyim agirlk mi arttiyirim..

vüvut enerjim gücü mü şöle nitendiriyim. eger vücudumu santrale baglasalar bütün dünyaya elektrigi ben saglardm.vücut olarak patlamaya hazir enerjim var. :)

bazi yerleri eksik yazdim.k.bakmayin. birde klavyemde ı yok :D hep i dir .D

herkese iyi forumlar...

burdan değilde telden ulaşıp bilgi vermek isteyenlere öm den yolliyim nasihatlarinizi dinleyebilirim.. :)

Sayfayı Paylaş