yeni başladım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muziferin1 tarafından 13 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben body ye yen başladım fakat bana sürekli koşu veriyorlar 92 kiloyum boyum 170 diyetim var fakat sürekli koşu ve bisiklet yapıorum ağırlık kaldırmıyorum benim sureklı kosmam mı gerekıyor agırlık kaldırmamalımıyım bunu sormak istiyorum birde ne kadar fazla kilom var onu merak ediyorum ve bu kiloyu vermem ortalama ne kadar sürer lütfen söyleyin yaşım 17

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.223
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    ilk başlangıç olarak carido ağırlıklı idman normalidr...böyle devam edersin 1 ay sonra değişir programın..biraz daha fazla hareketler eklenir..Burda ama kilo verirken sarkmaların önüne geçmektir..

3. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim tam olarak kaç kilo olmam gerekiyor acaba normalde kaç kilo fazlam var ve bu kiloları vermem ne kadar sürer bilmek istiyorum diyetim var şeker tuz un yani üç beyaz yemiorum abur cubur yemiyorum sadece haşlanmış sebze salata çok nadir de olsa etli türlü yiyorum oda 10 kaşık bu koşullar altında ne kadar sürer fazla kilolarımı vermem ? söylersenz çok sevinirim

4. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    25-30 kilo gibi bir fazlalığın var,sağlıklı olarak ayda 4-6 kilo verilmesi lazım yani kabaca bir hesapla 5-6 ay gibi bir sürede ideal kilona inebilirsin,bu süre tabiki değişkenlik gösterebilir.Kolay gelsin

5. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu süreyi kısaltmaya çalışmak sağlıgımı etkiler mi bir an önce zayıflamak istiyorum kendimi bildim bileli böyleyim normal kiloda olmak nasıll birşey onu bile bilmiyorum o yüzden süreyi kısaltmanın yolu yokmu acaba ayrıca yardım için teşekkürler

6. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    5-6 ay uzun bir süre değil ki :) yani 2-3 ayda 20-25 kilo vermek açıkçası mümkün ama sağlığın pahasına mümkün... ya vücudun sarkar,ya çatlaklar oluşur ki bunlar başına gelebilecek en masum şeyler,o yüzden dietini uygula kardio çalışmalarına devam et ideal kilona 5-6 ayda ulaşırsın merak etme :)

7. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.223
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Evet sağlığına zararı olur...
    acele giden ecele gider...
    hızlı koşan atın ...;)
    yani çok deyim-atasözü var..umarım anladın ?

8. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım ben en iyisi bu yolda devam edeyim sarkma felan istemiyorum birde ben haftada 4 gün gidip 3 gün gitmiyorum bu iyimi ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:27 ----------

peki bir soru daha sorabilirmiyim benim elma armut türü şeyler diyet dişi yesem bisi olurmu ?

9. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    abartıya kaçmadığın sürece meyve ye tabi,yaşın itibari ile vücudun daha gelişme aşamasında

10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.223
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    yatmaya yakın olmamak kaydı ile yeblirsin ye fazla takma o kadrına...haftada bir gün ödüllendir kendini baklava ..iskender,kebap..v.s..oda can sonuçta :) fazla takılma yani..ama disiplini eldende bırakma...

11. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    disiplini elden birakmamak zor annem 1 numarali engel benim için biliyorum iyiliğimi istiyor ama inadına diyetimi bozdurmak adına şeyler pişiriyor bana zorla diyet yaptırıyorum yani işim zor

12. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    söylediğiniz sürede kilo verebilmek için günde kaç cal yakmam gerekiyor acaba?

13. mars35

mars35 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Son düzenleme: 14 Kasım 2011
  14. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam inceleyeceğim teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:33 ----------

burda yazan biraz garip geldi bana :) söylenene göre 7.5 kilo yakmak için 140 güngerekiyormuş :D ben bir insanın ayda en azından 4 kilo verdigini okumustum

15. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.543
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü, üyelerin beslenme başlıklarını, besinlerin 100gr içeriklerini incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html
    http://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş