Yeni başladım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Chery tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Chery

Chery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar yaşım 16 body e başlayalı 3 gün oldu.Boyum 1.74 kilom ise 52 baya bi zayıfım.Bodydeki hocam karbonhidrat tozu almamı önerdi onun sattıklarından.Baya bi yararlıymış 2.5 kg 140 TL ama.1 aya garanti veriyorum 4-5 kilo alırsın dedi.Başka tozlarda araştırdım 85 tl ye filan çok daha ucuzları var kararsız kaldım.

2. ReaLegenD

ReaLegenD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci ( Üniv. )
    Yer:
    İstanbul
    Spor' a Başlaman Senin için COk güzel bi karar.
    Karbonhidratlı Protein tozlarına Genelde gainer adı veriyoruz.
    Hocanın Önerdiği Ürünün İsmini Yazsaydın daha detaylı şekilde bilgi verirdim.
    Ayrıca 1 ay' a 4-5 kilo alman imkansız en güzel şekilde beslensen bile 1 ay' da ve bu kadar kısa sürede bu kadar kilo alman gerçekten Cok zor.

Benim sana Önerebilceğim Smart Gainer ve N-large 2 Var.( 4.5 Kilo )
    Kısa Sürede Güzel kilo almak istiyorsan bunlardan birini alabilirsin.

Son olarak Hocanın sana önerdiği 2.5 kilo Sana 10 gün bile yetmez.
    Antremandan Önce Antremandan Sonra Uyumadan Önce hangi birisine Yetiştiriceksin bunları bi düşün.
    Ve Kaç Ölçek bunları sor tekrar yazarsan yardımcı olabilirim.

Son düzenleme: 5 Eylül 2010
    Chery bunu beğendi.
  3. Chery

Chery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adı whey di sanırım.günlük 4-5 öğün iç dedi hocam body ile birlikte kas olarak kilo alırsın dedi.Önerdiğiniz Tozları nerden satın alabilirim istanbulda?

Son düzenleme: 5 Eylül 2010
  4. ReaLegenD

ReaLegenD Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci ( Üniv. )
    Yer:
    İstanbul
    İstanbul'da Oturuyorsan İşin Kolay.

Genelde Ben bunları Herkeze Öneriyorum ama yinede Sitede ayrıntılı olarak bakarsan Sevinirim.
    Belki daha ucuzada bulabilirsin. İstersen araştır başkalarınında önerdiği protein tozlarına bi bak;)

5. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    eğer whey proteininden bahsediyosan ayda 4-5 kg almak hayal gibi bişey. yani whey sadece kas kütlesine yarar sağladığı için ayda 4-5 kilo imkansız. ama beslenme ile birlikte yağlanarak o kadar kiloyu almak mümkündür tabikide ona birşey diyemem. ayrıcada whey i günlük 4-5 öğün içmek çok fazla olur.

6. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    hemen gaza gelip hocanızın önerdiği şeyleri almayın kanımca çünkü bazı hocalar yeni gelen adamın sorularına göre bişiler bilip bilmediğini anlıyor ve ürünü istediği fiyata satıyor bazen oluyor böyle şeyler burada paylaşıp kendiniz bi fikir edinebilirsiniz yada biraz forumu karıştırarak ne nasıl oluyor ne anlama geliyor biraz bişiler öğrenip sizde küçükte olsa zamanla yorum yaparsanız dikkatli olmanız dileğiyle

7. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni başlamışsın whey kullanmanın sana çok bi faydası olmaz zaten ne kadar kas kütlen varki de supplemente başlıyorsun hemen düzgün yemeğini yesen zaten gelişecek vücudun boşa para verme şimdi 5-6 ay dengeli beslen hele gainer miş karbo tozuymuş bu gibi boş ürünlere para verme git 2 tabak fazladan makarna ye aynı şey gainer kadar saçma bir supplement yok bildigin karbonhidrata o kadar paramı verilir bu salona yeni gelen üyeyede supplement öneren hocalara ayrı bir kılım bide kendi sattıklarını kakalıyolar adam gibi hoca bulmak zor

8. Chery

Chery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocanın söylediği toz
    Ultimate Nutrition Massive Whey Gainer 4.25 kg lik. 145 tl dedi 140 a olur sana dedi hatta.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:46 ----------

yemek yiyorumda tıka basa hemde.Babamda zayıf annemde kilo alma özelliğim yok ne kadar yesemde.O yüzden toz kullanmak zorundayım.

9. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    önemli olan boş şeylerle tıka basa beslenmek değil besin değeri yüksek şeylerle beslenmek ;) gerçi nasıl beslendiğini bilmiyorum benimkisi bir varsayım. bende kilo alması imkansızlar kategorisindeyim ama beslenmeye biraz özen gösterince 6-7 kilo arası aldım. ilk aylarda uzak dur supplementlerden. biraz düzenli beslendiğin zaman ilk aylar her türlü gelişirsin :)

10. OzanKutlu

OzanKutlu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bende 51 kiloydum ve 180 boyundaydım. Hard Line kullanıyorum şuanda 1.5 ayımı doldurdum sporda ve suan 57 kiloyum.Düzenli beslen Sigaradan uzak dur sporda yapınca alıyosun zaten.

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-protein-t8691.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html
    Arama Kelimeleri : gainer, weight gainer, kilo, kilo alma,

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş