1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yeni Başladım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve boncuk39 tarafından 7 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan
  2. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Arkadaşlar yeni başlayanlar için buraya resim koymanın pek bir getirisi yok galiba...Çünkü eksik ne olduğunu söylemek gibi bir şansınız yok.Çünkü yeni başlayan bir kimsenin heryeri eksiktir...Bu kesinlikle yanlış algılanmasın ama.Kimseyi bu yorumumdan dolayı üzmek istemem.Aradan bir 6ay geçsin kaslar kendini belli etsin vücut tipi yavaş yavaş kendini göstersin.Ondan sonra yapılan yorumların size daha fazla yardımı ve katkısı olacaktır.
    Arkadaşım senin içinde şu anlık şunu önerebilirim.Sanırım evde antreman yapıyosun.Forumu güzel bir şekilde araştır evde yapılabilecek hareketleri öğren.Kombine bir şekilde uygulamaya devam et...Başarılar diliyorum şimdiden...

3. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan
    cumartesi günü başladım.
    yaşım 19 vücut ölçülerime gelincede göğüs 99 omuz 114 kol 33
    kilo 81 boy 1.78

4. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    vücut hakkinda ben henüz yorum yapmayi yanlis buluyorum ama yüz ifaden cok korkutucu senden iyi bodyguard olur valla ürktüm bi an bos bulunup ;)

5. jeyjey

jeyjey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım bu spora başlamadan daha önce hiç bir sporla uğraşmadın...

Bana bu vucut onu ifade etti çünki...

Ayrıca cumartesi başladım demişsin daha 1 hafta bile olmamış resim koymanın inan bence hiç anlamı yok..

Hele bir 3-4 ay geçsin vucut biraz şekillensin alışsın ondan sora resim koyarsın...

Çalışmalrında başarılar...

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Biraz daha vucudun adeleyi adeleninde vucudu yonlendirmesi lazım ozaman bizde seni yonlendirecegiz vucut proğram konusunda yoruma acık degil ne desek yanlış olur tum dengeler içeride kalmış onları çıkarmak sana dusuyor :)

7. extasyman212

extasyman212 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kocaeli
    Yer:
    istanbul
    arkadaşım ben pek anlamam vücuddan filam ama şunu söyleyebilirim., yüz ve göğüs bölgende sivilcelenme hatta sivilcelerin yaraya dönüştüğü bir durum söz konusu yaşın muna müsait ama önlemini almazsan 2-3 sene içinde kalıcı olacaktır, bence bir cildiyeye gözük., gidemem çok yoğunum dersen bi eczaneye git vereceği ilacı düzenli kullanırsan (ama mutlaka aksatmadan) faydasını mutlaka göreceksin çok arkadaşımın işine yaradı., ee ilerde kaslar gelişince tertemiz olmak gerekir şimdiden işe başlasan sana faydası olur.,

sağlıklı günler

8. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan
    ya bu sivilce olayına gelince bu aralar baya bi çoğaldı.bende farkındayım sanırsam yediğim yemekler alerji yapmış olabilir.
    bugun hayırlısıylan ssk sağlık karnemide çıkardım allah kısmet ederse pazartesi doktara çıkacağım

9. acaliss

acaliss Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence de yeni basladigin icin hersey eksik, neden foto koydugunu anlamadim, ama insallah bir sure sonra buraya oyle bi fotoyla donersin ki utaniriz. ha bii de en buyuk eksik gulumseme galiba, o nasil durustur yaw, insan nezaketen gulumser biraz, korktummmm.

10. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    yukarıda yorum yapan arkadasları kutluyorum imkanım olsaydı bir yıldızda ben takardım kendilerine bazen eleştirilerde tantana çıkıyor (kusur bulunuyor gibisinden) demek ki nerde nezaman ne konusmasını bilen insanlar olunca hiç bir sorun çıkmıyor vede gereksiz beni eleştirdiniz karaladınız eksik buldunuz diyen arkadaslar oluyor bu yazılarda onlara ithaf olsun gerçekten iş olsun diye veya kıllık olsun diye kimseye eleştiri yapılmıyor burada öyle olsaydı sayet bu resimdeki arkadas için yapılabilirdi bunların hepsi ama yorumlara bakın ne kadar esnek ve yapıcı olmus gerçekten hepinizi kutluyorum

11. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan
    en geç 3 ay sonra sizi utandıracağım
    bu resimlerimde çalışmamış
    şuan millet gezip eğlenirken ben body'De işte hayvan gibi çalışıyorum .
    whey protein kullanıyorum %80 3.5kg olanından+ L-glutamine kullanıyorum
    bench pressde 20küsür günde 60kg çıktım
    keşke body'e daha önce başlasaymışım :cry:

12. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    boncuk utancak kımse yok burda herkez goruslerını soyluyo bencede haklılar bıraz vucut yapıp koysaydın daha guızel yorumlar alırdın hem 3 aydada vucut olcanı sanmıyorum sadece body yapan sen degılsın burdakı herkez yapıyo ama sen calısmalarına devam et ve ılerkı zamanlarda fotonu koy tamam selametle

13. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadasım sen beni utndırmak için birşeyler yapmaya hazırsan bende utanmaya hazırım eminim bir çok kişi daha aynı fikirde teksen hayallerine ve ideallerine ulaşda biz utanmaya razıyız insanı motive etmede ille olumlu sözlere gerekyok bazen olumsuz sözlerde sendeki gibi bir etki yarata bilir arnoldun su yazısını hatırlarım çalışmlarımda zayıf noktalarımı acıkta bırakırım ve olumsuz eleştiriler alırım böylece o bölgeye daha çok çalışma yaparım nekadar güzel değilmi ?

14. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan
    şuanki çalışmalarım ilk başladığım günlerle kıyaslarsam;ölçü olarak pek geliştiğini tahmin etmiyorum ama güç olarak baya bi gelişme oldu.
    örnek olarak benc press te ilk başladığım zamanda 30kg kaldırıyordum şuan ise son sette(bar dahil) 60 kg 8 tekrar yapıyorum.
    2günden beride whey protein %80 + L glutamine kullanıyorum...
    tek dezavantajım dinlenmeyi yapamam.
    12 saatimi çalışarak geçiriyorum+çalıştığım iş yerindede sevkiyattayım
    bol bol konteyner ve tır yüklüyoruz.doğruyu söylemek gerekirse hem iş hem body kaldıramıyorum her tarafım ağrıyo :cry:
    şuan hiç değilse vücut yapmak için kendime sınır koymadım.ne biliiim hayal kırıklığına uğramakta var şu zamanda şu kadar vücut yapıcan gibisinden çünkü bu spor çok nankör bir spor her şeyini eksiksiz yapman lazım
    neyse ya okadar çalışıyoruz elbet bir gün emeğimizin karşılığını alacağız ;)

15. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan
    hayırlısıylan bugun 1ayımı doldurdum.
    1aylık vücut ölçülerime gelince
    omuz:115
    kol:34
    göğüsümde hiç bir gelişme olmadı:99da kaldım...
    şuan başladığım kilomu koruyorum gibi 79kg oldum.

:arrow: body'nin ilk bir ayında 1cm ilerleme normalmidir acaba :?:

16. nightlight

nightlight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz zaman geçssin çok erken bekliyorsun karşılığını.Bu arada 1cm içinde şunu söyleyeyim,bu sporda veya herhangi bir sporda,hatta kısacası ,insanda bir standard yoktur,gerek psikolojik olsun gerekse anatomik,yapılan genellemeler avutucudur.Yani senden daha iyi alt yapısı olan biri belkii daha hızlı gelişir belki başkası daha yvaş,ama ben bunu bilemyiroum,zaten bir ay yapıp kendimi ölçmedim,birşey söylemem de yanlış olur.Bence biraz daha sabırlı ol,3,5 bunu düşünme sen devam et zaten gelişiyorsun herşeyi kuralına göre yapınca.

17. boncuk39

boncuk39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    çifçi
    Yer:
    lüleburgaz'dan
    müjdemi istreim ark. ;) pazartesi günü hoca bicepslerimi ölçtü ilk başladığım günden beri 50günde 2cmlik bi büyüme odu
    sizinlede paylaşmak istedim

18. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    tebrikler...

19. zülküf turan

zülküf turan Özel Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    vücut geliştirme kitap yazarı.
    Yer:
    mersin
    Boncuk 98 sendeki bu azim varken inanıyorumki bir yıl sonra çok güzel resimlerini bu sitede göreceğim ama unutma bu spor nankör değil !!!!!!!!
    Biz vücut geliştiriçiler büyük bir sabır ve öz veriyle aynen bir heykel tıraşın titizliği ile ta başımızdan başlayıp parmak uçlarımıza kadar kaslarımızı şekilendirmek için büyük uğraş ve fedakarlıklarla kaslarımızın kütlesini artırıp vücudun simetrisi ile birlikte dengesini bularak bir heykel tıraş ustasının bir elinde çekiç bir elinde murç ile karşısındakine nesneye şekil vermek için uğraşına biz vücut geliştiriçilerbu heykel tıraşın kullandığı aletlerin yerine elimizde barı tutarakdemirin o tatlı soğukluğunu hissederek kavrayıp çalıştığımız atölye olarakta spor salonları veya evimizin bir odasını "senin yaptığın gibi" seçerek vücudumuzu antre ederken akıtığımız teri sabırla yoğurup gücümüzü inancımızdan alarak muhteşem adaleler inşa etmek için çabalarımızla birlikte küçük te olsa adalenin büyüdüğünü hissetmek kadar mutluluk veriçi ne ola bilirki...

SAYGILARIMLA
    Zülküf TURAN

20. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    insallah bizi utandırırsın...

arkadas ben seni ilk gordugumde 30 kusur yasında sandım yas 19 demissin dogru mu?

sana whey protein ile glutamine degilde;
    weight gainer tavsiye ederim antreman 30 dk once 1 porsiyon antremandan hemen sonra 1 porsiyon
    hatta hardline'nın ZONE diye komple bir çözümü var onu alabilirsen gelişmeyi daha da hızlandırabilirsin...

beslenmeyi de unutma tabiki bol bol
    pirinc - beyaz et - haftada 1-2 kırmızı et - sebze - meyve - süt ve süt ürünlerini
    tüket sofra şekerini azaltmaya calis.....
    iyi calismalar... ;)

Sayfayı Paylaş