Yeni Başladım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Maskeli53 tarafından 17 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Maskeli53

Maskeli53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Başlangıç ölçülerim:
    Boy: 1,76
    Kilo: 61,10
    Omuz: 100 cm
    Kol: 30 cm
    diğerlerini hatırlamıyorum

Geçen pazartesi spora başladım. 2. gün beslenme programı aldım. Geçen hafta sadece 3 gün üst üste gittim. Beslenme programınıda aldığım günden beri 1'e 1 olmasada hemen hemen uyuyorum. Bu haftada hiç gitmedim. Şuan çarşambadayız yani bugün gideceğim kısmetse. Ve şuanki vücut ölçülerimden haberim yok.
    3. günden sonra gitmememin kollarım hamlık yapmıştı ve tamamen açamıyordum. hamlığın geçmesini bekledim. pazartesiye kadar kollarım anca düzeldi.
    Sizce geçen hafta ve dün ve evelsi gün çok mu kendimi saldım? Boşa gitmemiştir değilmi o 1 hafta?

Ve önümdeki 3 ay boyunca haftada 4-5-6 gün spora gidip beslenme programınada tıpatıp olmasada uymaya yakın bi uyuş göstersem. Verdiğim bu rakamlar ne kadar artar?

2. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    dostum 3 gün üst üste gitmek biraz fazla olmuş bilmiyorum ama okudugum hocamın dediğine göre kas çalıştıkça değil dinlendikçe gelişir yani 1 gün git 1 gün dinlen ilk 3 ay felan haftada 3 gitmen yeterli haftada 5 gün 6 gün baya fazla 3 gün ideal.3-4 ayda kollar bi 4 cm genişler minimum benimki 26 idi şuan 30.5 mesela omuz 5 cm civarı gelişti 2.ayımı yenibitirdim

malozyali bunu beğendi.
  3. Maskeli53

Maskeli53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevabın için teşekkürler

Sayfayı Paylaş