Yeni başladım yorumlarınız.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve HushMoney tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar.

Yaşım : 15
    Boyum : 1.85
    Omuz : 110
    Göğüs : 91
    Kol : 33
    Bel : 86
    Kilo: 79.4

Ölçülerimi ilk başladığım zamanda aldı hocam sizce iyi mi? Ve ramazan ayı hariç 3 aya tamamlayacağım bu 2 haftadan sonra.

Hocam çok iyi biri spor salonunu bile bazen beraber açıyoruz forumdaki arkadaşların salonlarla işgili ve hocalarıyla sıkıntısını okuduğumdan beri halime şükrediyorum, çünkü hocam bir haraketin en ince detayına kadar yardımcı oluyor, bu haraket bu kası doldurur şunu yapar bunu yapar şöyle tekrar yap vs ve çok ücret bile ödemiyorum yıllık 300 lira diğer salonlar 600 liraya kadar alıyormuş her neyse.

Öncelikle bu spora karı kız, sahilde herkesin dikkatını çekmek, sadece göğüs ve kol kası yapmak için başlamadım, 4 ayda 27 kilo verdim imkansız diyenler olacaktır yinede sağolun, ve 3 ayımı dolduracak şekilde başladım amacımda her kasımı geliştirmek özellikle bacak kasımı, ve aynada kendime baktığımda güzel bir görüntü çıkması ve sağlığım için başladım..

Ne yazık ki sigara içiyorum sporcu gibi yaşasam bile, sigara benim için zor değil zaten hiç aramam ve para vermem, arkadaş ortamında içerim bırakmam sorun değil kısacası.

Bi de annem babam çok destek veriyor sadece ilaç kullanma kısır kalırsın toz kullanma vs bilindik şeyler ama sizcede kullanmamı önerir misiniz?

Spor salonundaki tek yetersizliğim sağ kolum dumbelli soldan kaldırırken süper sağdan kaldırırken o kadar iyi değil hemen düşüyor kolum bilek güçlendirici işe yarar mı sizce?

Ve hocam bir bodyciye göre zayıfsın 90 olman lazım dedi, iri yapılıyım ve daha fazlasını istemiyorum kilo almamı önerir misiniz?

Teşekkürler.

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Şimdi forumu araştırman ve sabit başlıkların çoğunu okuman, bu sorulara cevap olacaktır ama elimden geldiğince bir şeyler yazayım yinede.
    Daha 15 yaşındasın gelişimin hala devam ediyor o yüzden saçma sapan diyetlere girme, yok karboyu azaltıcam proteini 3 katına çıkarıcam falan onlara bulaşma.
    Squat, deadlift, bench press gibi temel hareketlerin rutinini oturtmadan ağır girmeye kalkma çünkü belinde, dizlerinde veya omuzlarında bir sakatlık olursa bu seni çok uğraştırır.
    Supplemente gelince, etrafta al bak daha fazla şişersin diyenler olacaktır ama kulak asma yemeğini yiyorsan hiç dert etme.
    Vücudunun bir tarafı güçsüz kalıyorsan antrenmanda o tarafla extra bir set daha yapman faydalı olur, başarılar.

3. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Değerli yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim.

Forumu 4 aydır takip ediyorum ve düzgün konu açmaya çalışıyorum bulamadığım sorunlarda tekrar teşekkürler:)

Sayfayı Paylaş