Yeni başladım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nomoregume tarafından 29 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nomoregume

nomoregume Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle merhabalar. Yaklaşık 2 aydır evde antrenman yapıyorum. Evde ayarlanabilir dumbell seti ve z barımla çalışıyorum. Yakında ağırlık ve düz bir bar alacağım. Evde birçok hareketi yapamıyorum. Yakında gidebileceğim bir gym yok. Evde de yeterli yerim yok. İnternette dandik bench press sehpalarindan sonra domyos marka 2 ürün buldum. Almayı dusunmemin en önemli etkeni katlanabilir olup az yer kaplaması. Bench press yapabilmem ve birkaç farklı hareketi yapabilmem. Bu ürünlerden hangisini almamı tavsiye edersiniz? Bu marka ve modeli bilmediğim için almamı tavsiye eder misiniz?Kaliteli bir marka mı? Bana önerebileceğiniz ekstra bir ürün ya da bunun yerine başka bir alet var mı?
    1.ürün domyos kas geliştirme sehpası http://www.domyos.com.tr/kas-gelistirme-sehpasi-500-id_8333641
    2.ürün domyos BM210 vücut geliştirme istasyonu http://www.domyos.com.tr/domyos-bm210-vucut-gelistirme-istasyonu-id_8193221
    Şunu da eklemek istiyorum aldığım ürünün boyutuna uygun olarak da düz bir bar alacağım. Tavsiye düz bar ve ağırlık da söylerseniz dua yerine geçer :)
    Tavsiyeleriniz benim için önemli. Foruma 5 yıl önce kaydolsam da bu sporda yeni sayılırım. Bu gece siparişi geçeceğim. Yardımcı olursanız gerçekten sevinirim.

2. nomoregume

nomoregume Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    BM 500'ü alıyorum. Artık sizin sormak istediğiniz bir şey olursa sorarsınız, cevaplarım.

3. cankurdas

cankurdas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Los Angeles, California
    onun yerine bence salona gitmelisin ama sen bilirsin

4. nomoregume

nomoregume Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Salona gidecek vaktim olmadığı için evde çalışma ortamı kuruyorum.

Lenovo K920 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş