Yeni başladım yardımcı olursanız sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve huseyn tarafından 30 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. huseyn

huseyn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba adım Hüseyin

Spora yeni başladım ortalama 7 8 gün oldu.Beslenme olarak şöyle anlatayım sabah süt ve mısır gevreği (100 gr'da 7,60 protein 0,30 yağ) yemekteyim.Öğlen et veya yumurta ile bulgur lapası arada ise günde toplam 2 3 yeşil elma akşam spora gitmeden 2 3 saat öncesinden bulgur lapası et peynir spora gitmeden 30 dk önce bir fincan türk kahvesi sporda kilo vermeye yardımcı oldugu için 1.5 lt suya 1 limon suyu sıkıp onu içiyorum spor esnasında.Yatmadan önce sütü balla karıştırıp içiyorum
    Spor düzenim:
    Sporda genelde çok ağıt gitmiyorum kaldırabildiğim kadar ve hareketleri düzenli ve doğru yapmaya çalısıyorum mide kısmımda yağ oranı biraz fazla eritmek için 15 dk bisiklet ve 15 dk koşu 30 şınav ve 150-180 arası değişen mekik çekiyorum.Sonra ise hocanın bana vermiş olduğu programı uyup hareketlere başlıyorum.
    Genel bilgi:
    Kilom 76 boyum 1,73 cm herhangibi bir rahatsızlıgım yok sporu etkileyecek türden.
    Sorularım:
    Optimum %100 Whey siparişini verdim şimdi hemen kullanmaya başlayayımmı hocam daha zaman var diyo bana
    Spordan önce kurutulmuş siyah üzüm çekirdekli bir avuç alıp başlayınca yorulmuyormus vücut ne dersiniz iş görürmü ?
    Daha çabuk bir şekilde yağ yakmak için eczanede satılan yağ yakıcıları önerirmisiniz
    Nasıl bir düzende hareket yapmam lazım evde ek olarak yapabileceğim bişey varmı.

Şimdiden Teşekkür ederim Saygılar... bench_O

2. CagatayGirgin

CagatayGirgin Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    dostum bence kilolarını fazla takma çünkü yaklaşık bi 5 kg fazlan var oda erir gider zaten ama ben çabuk kilo vereyim diyosan la-carnitine kullan bu hafif bi yağ yakıcıdır yeni başlayanlar içinde uygundur bence, beslenme şeklin güzel. whey'e de hemen başlama bence 1 ay geçsin bi öyle başla

Sayfayı Paylaş