Yeni başladım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Knight0 tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Knight0

Knight0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ;

Ben siteye bugün üye oldum internette araştırma yaparken sitenizi gördüm biraz forumları gezdim ve çok iyi tavsiyeler ve güncel bir site olduğunu düşündüm ve burdan da benden tabiki iyi bilen arkadaşlardan yardım alabileceğimi düşündüm o yüzden üye oldum. şimdi hemen konuya giriyorum =). ben 25 yaşında 1.73 boyundayım ve kilom 55kg. biraz zayıfım. bir dönem spor salonuna gittim ama şuan vakitsizlikten gidemiyorum. ama spor yapmak istediğim içinde evimde bir halter ve dambıl setim var. bu hafta spora başladım. haftada 3 gün(pazartesi, çarşamba , cuma) sporumu yapıyorum koşu esneme dahil olmak üzere. artı bunun yanında weight gainer 1850 kullanıyorum. sporu öğleden sonra yaptığım için sabah aç karnına ve spordan sonra gainer kullanıyorum. günde iki öğün olmak üzere. bunun doğrulunu teyit etmek istedim. ve gainier ı kullandığım ölçüde
    125 ml=cc. çok ağar bir çalışma programım yok bir anda yüklenip sakatlanmak istemiyorum. ve az ağarlık çok tekrar sistemi ile çalışıyorum. bu uygulamam sizce doğrumu bunu sormak istemiştim. şimdiden teşekkür ederim herkese sağlıklı yaşam diliyorum....

2. Ademaydogan

Ademaydogan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Proteın tozundan falan pek anlamam fakat bende yenı basladım yenı baslayanlar bölümünde evde dambıll ıle calısma programı var onu uygulaya bılırsın cok faydası olacagına emınım sahsen ben o programı uyguluorum

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş