Yeni başladım yardıma ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kardanadam88 tarafından 9 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba iyi günler çoğu konuyu forumdan takip ettim ama tam aklımdaki soruları buradan yazarak deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum. Bu soracağım sorulardan sıkılmış olabilirsiniz ve eminim ki ne ilk nede son soran olacağım.

İlk olarak kendimden bahsedeyim, çalışma saatlerim uygun olmadıgı için spor salonuna gidemiyorum ve şuan elimde koşubandı mekik sehbası ve dumbell seti var. Yağ yakmak ve kilo vermek istiyorum. Boyum 1.80 kilom 15 gün öncesine kadar 117'yken yemeği kısarak ve hergün cardio yaparak 110 kiloya geldim.

Şuanda Power System L-Carnitine kullanıyorum. Spordan 30 dakika önce tüketiyorum ve her gün 45-60 dakika arası 6km hızla yürüyorum. Bu bağlamda ekstra almam gereken başka takviyeler varmı ve hızlı yağ yakarak kilo vermek için neler yapsam daha etkili olur. Herhangi bir kondisyon aleti almam gerekiyorsa onlarıda temin edebilirim yardımlarınızı bekliyorum.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...n-cok-sorulan-sorular-ve-cevaplari-11369.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş