yeni başladım yardım ve tavsiyeler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ismailg tarafından 15 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ismailg

ismailg Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba

Boyum 187cm kilo 61 yaş 19 nasıl tavsiyelerde bulunursunuz.Spor salonuna arkadaşımla yazıldım.Kendi paramı ancak kazanabildiğim için gidebiliyorum.Öğrenciyim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Beslenme olur.Antreman olur vs.

2. Draysus

Draysus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Bende 15-16 gün önce başladım başladığım da 54 kiloydum boyum 1.78 spora 3 gün gidiyorum 1 gün mola veriyorum haftada 5-6 güne tekabül ediyor. hergün vücudun farklı bölgelerini çalıstırıyorum beslenme konusun da çok dikkat ediyorum günlük 3500-4000 civarı kalori alıyorum. Elimden geldiğince az yağ tüketiyorum pirinci bile lapa yiyorum günlük ortalama 500g karbonhidrat 200g yakın da protein alıyorum 2-3 litrede su içiyorum. 16 günde 54 kilodan 58 kiloya çıktım supplement olarak hergün spordan sonra multipower mass gainer kullanıyorum.

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş