Yeni başladım yardım ve önerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmet0057 tarafından 9 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İyi günler.Ben dün itibariyle body yapmaya başladım.Evde çalışıyorum.Salona gitme imkanım yok.Bir çift 5kglik dumbell aldım.Flexor hocamınızın evde dumbell ile çalışma programını uygukadım.Bugün hamlamışım :)Neyse.Antremanımda dumbell hareketleri iple atlama şınav ve mekik bulunmakta.Sizce ne zamana kadar istedigim vücut olur.Amacım zayıflayıp biraz kas yapmak.Beslenme hakkındada önerilerinizi alacaktım.Yorumlarınızı bekliyorum.Selamlar....

Not:Yaş 18den gün aldım
    Boy:165 cm
    Kilo:74kg

2. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    İstediğniiz Sonuca Ulaşıp ulaşıp ulaşmamak sizin elinizde.Boyunuz Çok Kısa değil Ama Kilo boya göre biraz Fazla Sanırım 65kg Falan İdeal Olur:D
    Beslenme olarak Body ciler genellikle Günde min. Bir öğün lifli beslenim Günlük alınması gereken Vitamin mineral v.s almaya dikkat ederler.Bunun yanında tabiki en önemli besin Protein Olarak Tavuk(Haşlanmış daha iyi olur)Yumurta Tüketebilirsiniz.Ve Muhakkak Tam buğday ekmeyi Tüketmelisiniz hem besin değeri yüksek hemde doyurucudur.
    Bu Listeyi uzakmaya gerek yok.Zaten Forumda hepsi mevcut.Ben sadece bir baskı geçmek istedim.
    Bunları uygulayıp durucam mı bu kadar dikkat etmem şart Mı diye düşünüyorsanız Düşünmeyin derim.Sporu Severek Yapıp bir alışkanlık olarak edinirseniz hem Hayatınız hemde beslenme Düzeniniz Düzene girer.Amacınıza Ulaşırsınız.

Sayfayı Paylaş