Yeni başladım yardım ederseniz çok sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrPerfect tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MrPerfect

MrPerfect Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba ben 16 yaşındayım iki buçuk aydır fitness yapıyorum bunun öncesinde de yazın üç ay boyunca çoğunluk cardio olmak üzere hafif ağırlık kaldırıyordum. 8 ayda 23 kilo verdim boyum 1.74 kilom ise 66 oldu fakat karın çoğunluk olmak üzere göğüs bacak ve hafif kolda sarkma oluştu.

ilk merak ettiğim bu sarkmalar düzenli fitness yapmayla ve beslenmeyle düzelebilir mi? Yani vücudum daha iyi bir şekil alabilir mi bu şekilde?

diğer sorum ise şöyle doktorumun tavsiyesiyle hem boy hem de hafif kas gelişimi için Solgar'ın L-Arginine ilacını kullanmaya başladım yaklaşık 10 gün oldu daha yeni başladım. Çoğu arkadaşım protein tozu kullanıyor vücut gelişimi için. Benim beslenmem gayet iyi uyku düzenimde öyle ve düzenli sporda yapıyorum şuan protein tozu alsam bana yararı olur mu? Almam gerekirse hangi ölçütlerde ve hangi öğünlerde almam gerekir? Ve tabii hangi markayı kullanmam gerekir?

Şimdiden teşekkür ederim yardım edenlere gerçekten merak ediyorum bunları.

2. MrPerfect

MrPerfect Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    up+ lütfen

Sayfayı Paylaş