Yeni başladım ve hiçbirşey bilmiyorum yardım edermisiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Antipersonel tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Antipersonel

Antipersonel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    istanbul
    Herkeze merhabalar.

Ben ufuk. 26 yaşındayım foruma yeni kaydoldum fakat uzun zamandır takip ediyorum. Oldukça faydalı ve verimli bilgilere ulaştım. Ancak kafamda netleşmeyen sorular var. Hayatım kısaca şöyle; 9 yaşında dayım karate-do hocası olduğundan karateye başladım 20 yaşına kadar aralıklarla devam ettim birçok derecemde vardı. Sonrasında askere gittim askerliğimde yoğun spor ve arazi aktiviteleri ile geçti. Döndükten sonra yine aralıklarla spor yaptım. Kemik yapım ve fiziğim düzgündü. Hep istediğim kilolardaydım ancak iki yıl önce evlendim. Evlendikten sonra iki yılda yaklaşık 25 kilo aldım şöyleki 1.74 boyundayım 64-68 kilolardayken şu anda 90 kiloyum ki 4 kilo vermiş halim bu. Şu anda tüm kilom kalça ve göbek bölgesinde göğsümde sarkma var nasıl bu hale geldim bilmiyorum birkaç başarısız diyet girişimide sonuç vermedi. Artık kesin olarak eski formuma kavuşmak incedende bi vücut yapmak istiyorum ancak beslenme ve nasıl spor yapacağımla ilgili bi fikrim yok bu yağlar yanarmı bu göbek erirmi nasıl beslenmeliyim ne sıklıkla nasıl spor yapmalıyım bu süreçte ek besin veya yağ yakıcı almalımıyım bilmiyorum. Çok uzun oldu ama artık bende bu işe bi şekilde dahil olmak istiyorum. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum saygılarımla.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forumda ilgili bölümler okunmadan konu açılmıştır.Aşağıdaki bölümlerdeki sabit başlıkları okumanızı rica ederiz.

Link : Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Antrenman:Bodybuilding & Fitness - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş