Yeni Başladım Tavsiyelerinizi Bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jadu tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jadu

jadu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 18 yaşındayım ve bu sene üniversite sınavına hazırlanıyorum yaklaşık 2 ay sonra sınavın birinci basamağına gireceğim.5-6 sene lisanslı basketbol oynadım fakat bu sene bıraktım ve kilo aldım.Şu an 1.90 boyunda 90 kiloyum.Evde can sıkıntısından 5kg lik dambıllarla hep çalışırdım fakat bu sene basketbolu bıraktığım için dambıllarla çalışmayı sıklaştırdım ve 5kg çok az gelmeye başladı.3 hafta önce 40 kg dambıl seti aldım, şu an 10-10 iki dambıl çalışıyorum.Bu dambıllarla kol kaslarım gelişiyor, bu çalışmaya ek günde 50 mekik 50 şınav çekiyorum fakat göbekve göğüs bölgesindeki yağlanmayı engelleyemiyorum.Sizden isteiğim şu, göbek, göğüs ve kol bölgesine etkiyen ayrıca dambıllarıda kullanabileceğim bir program varmı ? Şimdiden teşekkürler.

2. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
  3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş