Yeni başladım takviye olarak ne almalıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve haloo tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. haloo

haloo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar ;
    Herkese öncelikle iyi forumlar spora başlıyalı 1 ay oldu , 2 haftadan itibaren takviye kullanmaya başladım bir hocamızın tavsiyesi ile sizede danışmak istedim
    Multipower Staybol Protein Tozu
    Olimp Amino 5500 Amino Asit
    Amix Maximum Gh AOL
    2 Haftadır düzenli şekilde kullanmaktayım , Boyum : 1.81 Kilom : 76,5
    Şuanki Halim

Sizin Önerileriniz Nedir ?

2. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    bence daha erken olmuş ancak madem aldınız kullanın ama en önemlisi yeme düzenini çok iyi oluşturun. yoksa işe yaramaz

3. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Vucut oturmadan onlari kullansanizda cok fazla verim alamiyacaginizi dusunuyorum. Bence kaslarinizi hissettiginiz an kullanin. 2 3 ay sabrederseniz daha iyi olur

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Whey+Amino ikilisi benim bu sporda ana supplement olarak gördüğüm ikili , bence başlangıç doğru ama erken-geç olması tartışılır.Ben bu konuda olanla devam etmeyi böyle şeyleri tartışmayı pek sevmem almışsınız.Kullanımı ürünlerin üstünde yazan kullanımda kullanırsanız kesinlikle verim alıcaksınız , yenisiniz yok verim alamazsınız durumları söz konusu değil.Zaten bikere bu sporu yapan çoğu kişi yeterli protein almıyor.Benim tavsiyem AOL ekstrem olmuş ama AOL'unda yararı vardır.Yinede siz Whey+Amino 2lisini kısmayın yani bittiğinde tedarik edin devam edin , Whey konusunda İzole Protein Tozu tercih edin marka tercihi sizde ama İzole olsun , konsantre wheyden daha yararlı olucağını düşünüyorum.
    Bunlara ekstra tek söyliyceğim , yenisiniz hareketleri doğru yapın , doğru formu oturttuğunuz hareketlerde ağır girmeye çalışın , antremanları aksatmayın en önemlisi bu.Ve takviyeler kadar beslenmenize bir düzen vererek güzelleştirin...

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Sana şu seviyede bu kadar ürün kullandıran hocandan kurtul.

BamBam16, mehmet2576, doxux ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. OduncuSirin

OduncuSirin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ustteki arkadasa katiliyorum tamamen

7. haloo

haloo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ...
    Protein tozum bitti dün itibari ile , şuan sadece amino asitiim kaldı , ve haftanın 5 günü düzenli şekilde spora gidiyorum .. size bir iki sorum daha olcak ben sizin deyimle nasıl oluyor ama hacim veya kütle kazanmak istiyorum yani kollarım çok ince mesela 1.5 ayda fark edilir derecede vücüdumda değişimler oldu .. Sizin önereceğiniz 2. aydan itibaren neler kullanmalayım nasıl beslenmeliyim ..
    Her gün öğlem yarım kilo tavuk gögüsü yiyorum
    sabah da 5 tane yumurta 2 tanesi sarılı diğerlerinin beyazlarını
    Akşamda karbonhidrat ağırlıklı , makarna , lapa pirnç pilavı

Hayatımdan ekmeği çıkarttım tuzu ve şekeride azalttım

şimdiden teşekkür ederim

8. Justice League

Justice League Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bu kadar sürede takviye alman gereksiz olmuş...Hele ki proteini kilona göre almalısın yani kilo başına 2 gr kadar..Takviye kullanımı bana göre 3.cü aydan sonra başlanmalı..

9. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bunu yazmaya gelmiştim.

Bir de keşke şunları almadan önce fikir danışsanız. Para çöpe gittikten sonra ihtiyacın yok demek bir işe yaramıyor.

10. haloo

haloo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Peki önerileriniz nedir hocam ? :/ bir yardımcı olun şimdide bir hoca SYNTHA - 6 Önerdi ?

11. Justice League

Justice League Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Konu bir şey önermek değil konu takviyeye erken başlaman..Protein tozu ya da amino grubu sihirli değnek gibi seni bir anda kaslı yapmaz..Erken kullanım sadece bünyeni zorlar...Zaten senin şuan proteine ihtiyacın yok toz olarak ilk aylarda doğal devam etmeni öneririm..

12. ClaW

ClaW Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    insanoğlu topraktan yaratıldı yani doğanın bi parçasıyız doğa dan doğal olandan şaşmayın bırakın labaratuar proteinlerini.yoksa x man gibi mutasyona uğrarız :):D

mehmet2576 bunu beğendi.
  13. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Mutasyona filan uğramayız da. Sürekli et yumurta tavuk lor ton balığı tüket 3-4 ay. Kilo al korkma şişmanlamak gibi düşün. Ama boşuna gainerla değil sevdiğin yemeklerin proteinli olanlarıyla kas al. Sonra kendin atıyorum 80 kilo olduktan sonra 160 gram protein alman gerektiğinde atıyorum 130 gramı karşıladın diğerlerini karşılayamadın o zaman protein tozu al. Gainera hiç para verme yulaf bal ceviz protein tozu sürtü mikserde çek afiyetle iç. Protein tozu almadığın evrede de bal olduğu için zaten tadı güzel olur yumurta beyazı yahut tuzsuz lorla çek protein oranı yüksek olsun içeceğinin hem en ucuzu hem en lezizi. Bir de unutmadan ayak parmakların uzuvların uzun gibi görünüyor. Ekto mezo gibi geldin eğer öyleysen haftada 5 değil 3-4 gün çalış bence en az bir 6 ay o da tüm vücut antrenmanı olsun.

Sayfayı Paylaş