Yeni Başladım Sorularım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BeBeT0 tarafından 26 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle Herkese Merhaba

Body e yeni başlayan biri olarak Böyle bir çalışmaya yönelme isteğim 2 seneye dayanıyor.nedeni ise gayet basit iyi görünmek forma girmek ve bir çok neden sizleri sıkmadan konuya geçmek istiyorum...

Boy : 1.76
    Kilo : 73

Şimdi arkadaşlar Öss yoğunlugu derken azda olsa kendime vakit ayırabiliyorum ve bunu iyi değerlendirmek istiyorum.Ailevi olarakta üstümde baskılar çok ve de bu benim canımı çok sıkıyor.Kilolu bir insandan bazı yöntemler ile özellikle annem sağolsun diyetisyen zaten :) Ancak bir süre sonra body yaptıgım için kilo vermek yerine sabit tutmaya karar verdim.

Sorulara gelicek olursak

1-Ankarada Bulunuyorum ve body yapabileceğim güzel bir yer aramaktayım.Hocalı olursa benim için daha faydalı olacağına inanıyorum.Bana Merkezi yerler olursa ne mutlu
    2-Boy uzama döneminde oldugumu biliyorum ailemde bu yüzden bana baskı yapıyor body yapıp ne yapıcaksın diye görüşlerinizi almak istiyorum.
    3-Yeni Başlayanlar genel olarak ne yapmalı nasıl bir program izlemeliyim evde bir kaç hareketi kendi çapımda yapıyorum dambıl vb ile ancak yetersiz geliyor ve bir spor merkezine gitmek istiyorum.

Evet arkadaşlar görüşlerinizi yorumlarınızı.Dinlemek istiyorum.Bu konuda uzman kişilerinde yardımıyla güzel bir yol bulacağıma inanıyorum.

Not:Kolumda nedenini bilemedigim bir eğrilik var öyle eğrilik dediysemde fazla bişi degil tek sorunu düz durmaması düze yakın durması spor yapmama engel olabilicek birşey olmadıgını düşünüyorum :)

Son düzenleme: 26 Aralık 2010
  2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Yeni uye ve yanlis bolum

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş