yeni başladım, protein tozu??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve svmdsvmd tarafından 10 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. svmdsvmd

svmdsvmd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    body sporunda daha yeniyim ve protein tozuyla birlikte devam ettirmek istiyorum, kilom 61 boyum 178.
    hangi protein tozunu almalıyım, foruma göz gezdirdim ancak anladığım terimler değil, kısacası bir bilgim yok, birde işin sağlık boyutu var, kullananlardan; sadece en sağlıklısını yani bıraktıktan sonra bana zarar vermeyecek bir toz önerisi istiyorum. etkisini de kısa sürede görebileceğim bir toz var mı tavsiye edebilieceğiniz???

2. vinternatt

vinternatt Üye

Beğenileri:
    385
    Ödül Puanları:
    73
    Bilginiz yoksa önce bilgi edinmeye bakın, daha sonra kullanmaya karar verirsiniz.

Düzenli bir beslenme programınız yoksa protein tozundan etki, metki beklemeyin.

Forumu iyice araştırın, yeni başlayan insanların toza harcadıkları para israftır, toz mucize yaratmaz.

Her defasında bu sorunun sorulduğu bir başlık gördüğümde kenara 1 lira koysaydım, Türkiye'den protein tozu alabilecek kadar param olurdu. :lol:

Son düzenleme: 10 Şubat 2011
    svmdsvmd ve lord_aragorn bunu beğendi.
  3. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Yeniyim derken bu spora başlıyalı ne kadar oldu. Ben minimum 3 ay suplement kullanılmasını önermiyorum. zaten vucut alışma sürecinde gereksiz bi destek olur. Forumda yeni başlıyanlar için beslenme önerileri mevcut. Şimdilik yemene içmene ve dinlenmene dikkat et. Alışma dönemini geçirdiğini varsayarsak ; Boyuna göre kilon bana düşük geldi bence protein yerine kaliteli bir gain sana daha yararlı olacaktır. Fiyat / Kalite / Performans olarak Optimum'un proteinleri uygundur.

Pappy ve svmdsvmd bunu beğendi.
  4. svmdsvmd

svmdsvmd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler...beslenme programımı daha önce burda yazmıştım, ve tavsiyelere göre düzenlemiştim..çalışmamda kendime göre ayarlı, aksatmamaya gayret ediyorum. bir tek geriye arkadaşlarımında sık sık kullan dediği protein tozu aminoasit kalıyor. kullanıp kullanmama konusunda hala çelişkideyim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:42 ----------

ilk ayı atlattım daha.

Sayfayı Paylaş