Yeni Başladım PROGRAMIMA Bir Göz Atarmısınız..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cLuBbEr59 tarafından 26 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    1. GÜN
    GÖĞÜS ÖN KOL
    1-) Bena Pres 3x8 1-) Barbıl Carl 3x10
    2-) Üst Göğüs 3x8 2-) Dambıl Carl 3x10
    3-) Yatarak yana Açış 3x8 3-) Tel Carl 3x10
    4-) Kelebek 3x8
    5-) 4x20 Mekik

2. GÜN
    OMUZ SIRT
    1-) Multi Pres (enseye) 3x8 1-) Lat (enseye) 3x10
    2-) Multi Pres (çeneye) 3x8 2-) Lat (öne) 3x10
    3-) Dambıl Yana Açış 3x8 3-)Yerde Miğdeye 3x10
    4-) Çeneye Çekiş 3x8 4-) Roving 3x10
    5-) 4x20 Mekik

3.GÜN
    BACAK ARKA KOL
    1-) Ön Bacak 4x10 1-) Alına Pres 3x10
    2-) Arka bacak 4x10 2-) Tek Dambıl 3x10
    3-) Colf 4x10 3-) Pushdown 3x10
    4-) 4x20 Mekik

3 hafta oldu programa geceli bana verilen programım bu sizce nasıl arkadaslar..

2. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ayak programların bana biraz zayıf gibi geldi sguat yada hack sguatı programına dahil et aynı zamanda bilek ön kol çalışmayı ihmal etme birde bu sporu ne zamandır yapıyorsun kilon kaç hedefin ne bunlarıda yazarsan daha cok faydalı oluruz sanırım selametle

3. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    boy 1,66 kilom 62 ben 3 hafdadır yapıyorum bu programı ayak programım zayıf demişşin ayak pek fazla istemiyorum şişirmek hahif olmasını istiyorum aslında kollarım ve göğüsümü şişirmek istiyorum :)

4. Tamer

Tamer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    bacak programın bence şöle olsun ;

4 x 12 Leg press
    2 x 8-10 Lying Leg Curl
    2 x 8-10 Leg Extention

Bacak istemiorum demişsinde zaten senin düşündügün gibi hacimli bacak çıkarmak gerçekten çok zor bişey. Ancak şunu unutma , istedigin gögüsü ve kolu elde etmek için de vucudunu bi bütün olarak düşünüp çalışman lazım . Çünkü herhangi bi kas grubunu çalıştırırken başka kas gruplarından da yardım alıyosun .. o kaslar zayıf olursa istedigin kaslarıda yeteri kadar çalıştıramazsın dolayısıyla gelişimin uzar ve zorlaşır ..

5. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bu spora ilk başladıgım gün geldi aklıma bende senin gibi bacak çalışmak istemiyordum bi müddet böyle devam etti bi gün geldiki bacaklarımın vucudumu taşıyamadı hissine kapıldım ve hemen bacak çalışmaya başladım sen ne kadar da istersen iste steroid kullanmadıgın müddetce şekilli bacakların olmaz ama bence ihmal etme

ikinci husus eger 3 haftalık bir sporcu isen yukarıda yazmış oldugun program sana biraz fazla haftada 4 kez geldiğini düşünürsek buda 3 haftada 12 gün yapar FLEXOR HOCANIN Yeni başlayanlar için yazmış oldukları programlara bence bi göz at istersen

6. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
  7. cLuBbEr59

cLuBbEr59 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Gercekten bilen bir seyler yapmissin abi deyim yasım 23 ve ben kendimi sanki gec kalmiş gibi sayıyorum aslinda biliyorum kii bu sporun yası yok ama birde gelişme cağinı tamamladıktan sonra yapilması daha uygunmuss forum sitemizde okuduğumda istiyorum içimde buna karşın bir heves bir oluştu nasıl bilmiyorum ama birazcıkta özel :)) daha bilmiyorum hareketleri bile acaba bunlar nedir diye bakınıyourdum az önceye kadar artık o sayfadan her seyi bakacağim senin bana verdiğin programın hareketleride wardır cok güzel oldu abii sağolasın yani bir seyleri şimdi daha bi iyi anlamaya calişiyorum herkezin başlarken bence bu işe hayallaerii wardır yapabilmek için benimde içimden hırsla bu işi bitirmek istiyorum istediğim konuma geldiğinde duracağimm diyorum ama bunuda bilemiyorum acaba hani o resimlerde görüldükleri gibimi olacağiz yani 10 sene sonra olsada :)) 33 yaşımda olacağim yaşlı falan da :)) 20 yılımı o sekilde gecirebilirim ama işte daha hayall şimdilik allah neyi gösterir ama caniamız harika güzel yanii amaa takım tutmam :) warmıdır fanatik olmayan hiç mac seyretmem hayatımda fotboll da oynamadım ama bu başka herseyden önemlisi bu sporun ortamı sadece bu sporu yapan kişidir her kez bu sporu bilmez muhabbetini edemez :)) değilmi arkadaslarım hayatımda belkide başariya sokacak bir girişimimdi neysee :) abi sağoLL harikasın

8. Tamer

Tamer Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    steroidsiz olmaz die bişey yok suplementlerle de olur ama daha geç olur .. ve bacak çıkarması zor bi kastır ağır çalışılması gerekir

9. CENTAUR

CENTAUR Guest

Programın hiç te fena görünmüyor, birkaç ufak ayrıntı dışında, arka kol çalışdığın günün hemen ertesi gün göğüs çalıştığın zaman performansın düşebilir, 3. günden sonra iki gün dinlenme yaparsan veya egzersizlerin sırasını farklı ayarlarsan daha iyi olabilir çünkü göğüs egzersizlerinde arka kol kaslarına çok ihtiyacın olacak yorgun kaslarla performansın düşebilir,

İlk başta önemli olan egzersizleri tam düzgün, yedire yedire, hissede hissede nizami yapmak, ilk 2 ay buna özen gösterirsen daha iyi olur, sonra daha sert çalışmaya başlarsın, bide bacak için bir press hareketi eklersen daha iyi olur diye düşünüyorum squat yapmasan daha iyi bunun yerine legg press veya varsa hack squat daha iyi bir seçim olur şimdilik.

Selametle

Sayfayı Paylaş