Yeni Başladım, Program İstiyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Pacman0 tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Pacman0

Pacman0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum: 1.86 Kilom:110 18 yaşındayım.

Bu zamana kadar kilom çok rahatsız etmiyordu, çocuk olduğum için eşofman mont falan giyip kapatıyordum. Ama artık büyüdüm ve her aynaya baktığımda kendimden soğuyorum resmen, malum dışarı çıkmak, düzgün yerlere gitmem gerekiyor oralara da eşofmanla gidemiyorum. Kilo vermeyi çok istiyorum, çok azimliyim fakat gittiğim yer biraz ilgisiz herkese aynı programı veriyorlar. 2 aydır gidiyordum spora ayağımdan ameliyat oldum 1 ay bırakmak zorunda kaldım. Gittiğim zamanlar 35 dk hızlı bi şekilde bisiklet yapıyorum, 15 x 3 mekik yapıyorum. Biraz da ağırlık çalışıyorum. Bana önerebileceğiniz daha iyi bi program var mıdır? Hepinize şimdiden teşekkürler.

2. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Forumda çokça sayıda, sorularınla ilgili konu,soru ve cevap var. Biraz araştırırsan aradığından fazlasını bulacağına emin olabilirsin.

Reddie bunu beğendi.
  3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    idman forumunda istemedigin kadar var arama yap

4. Pacman0

Pacman0 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arama yaptım da ne bileyim kendime uygun bişey bulamadım. Yapılması gereken hareketler yazılmış ama hangisinin ne olduğunu bilmiyorum.

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    onlarida google dan youtube den ogrenirsin hem daha iyi nizami yapilislarinida kavramis olursun.

6. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    senin sporla beraber beslenme düzeninide düzeltmen gerekir.un tuz şeker ve yağlı şeylerden uzak durmalısın yoksa 35 dk hızlı bisikletin anca yediklerini yakmaya yarar.

7. by_bambam

by_bambam Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    pacman boyumuz hemen hemen aynı ben 88 kilo civarındayım bende çok olmasada göbeğimden rahatsızım ondan dolayı salona gidiyorum..Anladığım kadarıyla salona gitmiyorsun , youtube de bir çok aerobic hareketleri içeren videolar var onlara bir gözatabilirsin ayağında herhangi bir problem yoksa boş vakitlerinde koşmakta zorlanıyorsan hızlı tempo yürüyüş yapabilirsin 30dk 40dk...Beslenmene de dikkat etmen gerekiyor tuz şeker hamur işi bunlardan uzak durman gerekiyor öğünlerini sıklaştırmalısın ve az yemelisin ekmeği az tüketmelisin......

Son düzenleme: 3 Şubat 2010

Sayfayı Paylaş