yeni başladım onerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gsdodogs47 tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gsdodogs47

gsdodogs47 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun aleykum onceklikle
    adım dogukan 16 yaşındayım ve duzenlı spor yapmaya 2 aydır basladım
    185 boyum var 79.1 kiloyum
    sahip oldugum ilaclar : Animal pak , Optimium Premium Whey , Hydroxycut ,
    NO-Xplode

aklıma takılan sorular var abim nox ve creatin tarzı ilacları ıcme dedi
    hormonllarını bozar sipastik olursun diyo sizce dogrumu soyluyor o dedginden beri icmiyorum nox zaten bir hafta ictim toplam :)

suan kas calısmayı biraktım gobegimi eritiyorum birde simiti :D 83 kilodan 79 a dustum
    sizce nasıl bir program yapmalıyım iyi bir vicud icin ve bu ilacları falan nasıl kullanmalıyım
    buda bugun cektigim vicudum
    -------------------------------------------

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş