yeni başladım Omuzlarım çok ağrıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve _seçkin_ tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. _seçkin_

_seçkin_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba forumda yeniyim adım seçkin denizlide yaşıyorum soruma gelecek olursak arkadaşlar dün salona gittim daha yeni başladım salona 2. gidişim oldu daha önce spor yapmamıştım ve bu sabah kaldığımda omuz ve kollarımın eklem yerinde bir acı vardı aslında hareket ettirince acıyor sizce bu normal midir yoksa ben çok mu yüklendim ve programıma göre salona gittiğimde bölgelere ayırmadan tüm vücudu çalışıyorum hoca sen şuan yağ yakıyorsun programın ondan böyle dedi sizce bu omuzlarımın acıması normal mi şu an dinleniyorum 2 gün salona gitmicem

2. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Omuzlarınızın eklemde ağrı olması normal değil ağır çalışıp kasları değil yükü eklem tendon ve kıkırdıklara bindirmişsiniz kaslardaki acı ilk günden fazla zorladığınızdandır, bence 2 gün ara verin öyle devam edin gecici ağrıdır.
    Yeni başlayan arkadaşara tavsiyem merdiven gibi çıkmaalrı ilk gün çok hafif kilolarla girin ve omuzlar az kilolarla çalışılırsa daha iyi ilerde eklem problemleri çıkarırsınız

_seçkin_ bunu beğendi.
  3. mystcal

mystcal Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    seni en iyi ben anlarım galiba şuan :)

kaslarını uzun süredir kullanmadıgın için boyle bir zorlamada hamlık yaşıyorsun.
    3 güne hiçbir şey kalmayacak emin ol 1 gün dinlenip 1 gün gidiyorsundur zaten yeni basladıgın icin.kolay gelsin :)

_seçkin_ bunu beğendi.
  4. _seçkin_

_seçkin_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen dediğin gibi şu an 1 gün dinlendim ve nerdeyse ağrılar geçtithums:

Sayfayı Paylaş