yeni başladım nasıl çalışmamı önerirsiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve letalica tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. letalica

letalica Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba ben body e bu ay içinde başlıyacağım şu nadaki halimin resmini koyudum ve yapmak isteiğim en azından yaklaşmak istediğim vücudun da resmini ekledim
    resimdeki gibi çok şişmeden kas yapmak istiyorum nasıl çalışmalıyım ve ek kesin kullanmalı mıyım lütfen yardımcı olun

Ekli Dosyalar:

2. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38

Hedefinin olması güzel tabi ama o vücut öyle haa diyiverince olacak vücut değil.

Forumda yeni başlayanların alması gereken gıdalar,çalışma programları zaten üstatlar tarafından bizlere sunulmuş.Öncelikle bir oku derim.

Kısa vadeli bu sporu düşünüyorsan o hedefini değiştirmelisin.Bir yaşam biçimi haline getirmelisin ki o muntazam vücuda kavuşabilesin.

Alman gereken takviye gıdalar (suplement,amino vs.) bildisi de zaten bolca mevcut.Senin kararına bağlı ister kullan ister kullanma.

letalica bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence salona yazdır kendını orda hocalar sana analtır nasıl calısman gerektıgını ama unutma birkere baslarsan bırakma daha kotu olursun bende eskıden 3 ay spor yapıyordum zayıflıyordum sonra sıkılıp bırakıyordum bırakınca dahada kılo alıyordum sımdı bırakmıyorum hep duzenlı yapıyorum.

letalica bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş