Yeni başladım Güç sorunum var.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jackburaks tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jackburaks

jackburaks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar başlayalı 3 hafta oldu.vücudumun dirileştiğini hissediyorum sıkıntı yok. 26 yaşındayım ve bankada çalışıyorum.akşamları gidiyorum spor salonuna akşama kadar haliyle baya yorucu oluyor üzerine salona gidince güçsüzlük hissediyorum. neler yapabilirim bu konuda

Ayrıca Progainer kullanmaya başladım 10 gündür ve 2 liloya yakın aldım sanırım 1 ayda 3 kiloyu gecicek.başlangıçta 59 dum şuan 60.95 oldum.ve tartılmam hep standart kendimi kandırmıyorum aç karnına gidip tartılıyorum.
    dediğim gibi konu kilo değil ama yazmak istedim konu giç sıkıntısı bu sıkıntıyı nasıl giderebilirim.

mesela butterfly yapacak gücüm kalmıyor.

yardımlarınızı bekliyorum.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmeni düzeltip idman öncesi ( 2 saat kadar ) kompleks karbo al, idman öncesi koyu bir kahve ve motivasyon.

3. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    -Antremandan önce brhmcr'ninde demiş olduğu gibi kompleks karbonhidrat (Makarna,pirinç pilavı,bulgur pilavı ve vb.) almalısın bu senin enerjini yükselticektir.

-Daha yeni başlamıssın 1 ayda vücut anca spora alışıyor üzerinden hamlığını atıyor emin ol 2. ay bu tip bir sorunun olmaz olsa bile daha az olur.

Sayfayı Paylaş