Yeni başladım destek için protein tozu tavsiyeniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve shadowromeo tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. shadowromeo

shadowromeo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    finans
    Yer:
    istanbul
    Değerli hocalarım yeni sayılırım birkaç aydır antreman yapıyorum fakat gereken miktarda protein aldığımdan şüpheliyim. Sütle karıştırılan protein tozların almak istiyorum, ne tavsiye edersiniz ve ne zamanlar kullanmalıyım? Saygılar.

2. vteCAN

vteCAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceo
    Yer:
    İzMiR
    optimum nutrition whey derdine derman olacaktır,bence piyasadaki verdiğin paranın karşılığını veren en iyi toz,kullanım zamanını eğer protein alımın düzgün değilse sabah kalkarkalkmaz 1 porsiyon ve antrenmandan hemen sonra 1 porsiyon şeklinde ayarlayabilirsin,eğer gün içinde yeterli proteini alabiliyorsan antrenmandan hemen sonra 1 porsiyon alman yeterli olacaktır.

3. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Boy, kilo vs... ayrıntılı yazarsan daha verimli yardımcı olabiliriz. Yeni başlayan biri için günde 2 ölçek çok fazla, hatta ilk 5-6 ay kullanmasan daha sonra ilk 5-6 ay boyunca supplemente vereceğin parayı biriktirip güzel bir kombinasyon yapsan daha verimli olur(Whey+Creatin+Glutamine). Zaten ilk başlarda gelişim hızlı olur. Böylelikle iştahını da alıştırmış olursun bu spora biraz.

4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    forumu iyi incelersen özellikle ilk 3 ayda protein tozu alınmaması gerektiği yönünde çok sayıda yazı var...
    Flexor hocanın deyimiyle "parayı tuvalete dökmek"ten başka bişey değildir...
    çok pahalı olan bu tozların uygun zamanlarda alınması (ilk 3 aydan sonra) sizin için daha faydalı olacaktır... aksi takdirde, paralarınızı boşa harcamış olacaksınız...

kendimden örnek verebilirim, forumdaki tavsiyelere göre 3 aydan sonra kullanmaya başladım... şunu da belirteyim, protein tozunu içerim, hemen kaslarım şişer diye bir beklentiye de kapılma, sadece ek besin yerine geçiyor, tabiki faydası var ancak sihirli bir iksir de değil...
    iyi çalışmalar...

Son düzenleme: 19 Mart 2009
  5. shadowromeo

shadowromeo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    finans
    Yer:
    istanbul
    boy 178 kilo 77. Dambıl setiyle üst gövde çalışıyorum forumdaki program doğrultusunda. Benim amaçım hemen yüklenmek değil zaten. takviye açısından örneğin her sabah bir kaşık mesela ya da antremandan sonra. Yani nolmal kullanımın 2 ya da üçte biri. Nasıl olur?

6. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    saydam ve MT bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş