Yeni Başladım Birkaç Sorum Olacak ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Erthe tarafından 10 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Erthe

Erthe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba Herkese.Hocalarıma Veya Profesyonel Vücut Geliştirmecilere Birkaç Sorularım Olacak ? 15 Yaşındaym.Boyum 1.72 Kilom İse 65 70 Arası Değişiyor.
    Onlarca Site Gezdim.Kendime Göre Bir Antrenman Programı Hazırladım.Onu Size Söylym.

1 Saat Kardiyo(Koşu,İp Atlama Basket vs.)

25 Şınav (Nizami)

30 Yarı Mekik

50x2 Dumbell (Pazu)

50x2 Dumbell (Göğüs)

30 Yumruk Şınav

15 Üçgen Şınav

Bu Programı Sabah Akşam Uyguluyorum.Fakat 1 gün aralıklı Yapıorm.Şimdi Bu Programla;

1-)Boyumda Uzama Sorunu Olurmu ?
    2-)Vücudum Yağlardan Arınıp Kas Kütlesi Oluştururmu?
    3-)Kaç Yılımı Alır? :eek:

Arkadaşlar Abiler Belki Çok Yanlış Bi Program Fakat Sizlere Soruyorum Hatam Varsa Söyleyin Şimdiden Yardım Edenlere Çok Teşekkürler. thums:

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    sanırım evde çalışıyorsun...aşşağıdaki linkede bir göz atabilirsin..yanlız bu 50*2 dumbell ne iş ;) kaç kiloluk dambıl bunlar 1 er kilomu ?

tekrar sayısı çok fazla o kadara gerek yok..belli bir yerden sonra kas yıkımı başlar abartıya gerek yok...en fazla 15 tekrar yap fazlasına gerek yok..set sayını arttır ama tekrar sayını abartma..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...ight=evde+damb%FDlla+%E7al%FD%FEma+program%FD

sultanmehmed bunu beğendi.
  3. Erthe

Erthe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Dambıllar 6 kg Fakat Sorularıma Cevap Gelmedi ?duh

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    6 kg dambıl 50 tekrar öylemi..valla helal...

NEYSE ;

1-Bahsettiğin hareketlerde boy uaması ile ilgili sıkıntı yaşamazssın
    2-aynı cardio ile devam ettiğin sürece vücudun yağlardan arınır..ancak aşırıya kaçarsan kaslardan yer vücut..carido yu abartmamak lazım..sana tavsiyem..pazartesi-salı ağırlık çalış,çarşamba 1 saat cardio yap sonra perşembe ağırlık cuma offcumartesi cardio şeklinde...ağırlık-carido yu aynı güne koyma ..

ve bunların sonunda beslenmede sağlam olduktan sonra elbetteki kas klütlen artacaktır.

3- tam oalrka ne kaç yılını alır ? sonuçta yılda alacğın kas kütlen en fazla 4-5 kilodur...işte bu sporun en önemli unsuruda..azim ve sabırdır...

umarım sorularına cevap olmuştur..

kolay gelsin...

Erthe bunu beğendi.
  5. trfitness

trfitness Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    1 - Olmaz.
    2 - Belki. Beslenmene bağlı.
    3 - Uçabilmek çok yılını alır, 300 bench basmak çok yılını alır. Yağlardan arınıp kas kütlesi oluşturmanın süresi yine beslenmene bağlı.

Tabii bu programla pek kas kütlesi de artmaz o da dipnot. Şınav çekmeyle kol büyüseydi bütün normal sporcuların 50 cm kolu olurdu.

Sayfayı Paylaş