Yeni başladım biraz yardım lütfen.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Burak27 tarafından 29 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Burak27

Burak27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar öncelikle, 177 boyunda 68 kilo ve 23 yaşındayım cılız bir yapıya sahip oldugum soylenebilir:). Yaklaşık 3 ay önce 10 kilo verdim ve vucuda hacim kazandırmak için bazı aletler aldım. (x2 dumbell 12.5 kg, koşu bandı, düz sehpa, mekik sehpası, barfiks barı, yay, el yayı) Düz mantıkla önce kol calısmaya basladım. ( diger butun hareketleri rahat yaparım dusuncesiyle, yanlış oldugunu sonradan anladım.) 5 kg ile basladım zamanla sayılar arttıkca 10 kg ye kadar cıkardım. Fakat setler cok dustu su anda 2 sette 35civarı tekrar yapabiliyorum 3x8 hedefliyorum setleri. Pek mumkun olmuyor suan.weightlifter 2.setin ortasında kala kalıyorm. Tekrar 7.5kg ye donmelimiyim? Bir yandanda dumbell bench press yapmaya basladım onda da 3x8 ve 8x8x4 halinde 2 set yapiyorum.(x2 10kg lik dumbellar) Yeterlimidir...

Yakınlarda salona giden bir arkadasım bır program yazdı paylasmak isterim dogrulugunu emrak etmekteyim

1.Gün=Göğüs- Fly / Dumbell bench press Kol= Dumbell curls/ Hammer curls
    2.Gün=Kanat ismini bulamadım :) Omuz= Neck dumbell / Latarel
    3.Arka Kol= Dips (yatak kenarına tutunarak vucudun asagı yukarı ındırılmesi:))
    Dumbell kickbacks
    4.Gün= Tekrar Kol Gögüs

Hepsi 3er set.

Son olarakta protein tozu kullanmak istiyorum uygun mudur? Muscletech hardcore önerisini aldım. (süt ve tavuk tuketimine dikkat ediyorum.

İlginize simdiden tesekkurler. İyi çalışmalar dilerim.thums:

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    yeni başladıysan nitro tech değilde whey protein tozu kullan antrenman sonrası 1 ölçek 2-3 ay sonra nitroteche geçersin

Burak27 bunu beğendi.
  3. Komutan325

Komutan325 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hayır.bu tür şeyleri doktor tavsiyesinde kullan.o tür şeyler prof. derecesinde olanlar için.

sen kesinlikle doğal gıdalar tüket.bu tür şeylere kesinlikle girme!

yan etkisi oluyor o şeylerin.(ani kalp durması,vuduc iflası...)

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş