Yeni başladım bir sorum olacaktı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve E.dilmec tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. E.dilmec

E.dilmec Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İyi günler hem forumda hemde sporda yeniyim çarşamba günü ilk günümdü gittim hocayla beraber biraz hafifletilmiş şekilde programı uyguladım dün hiç bir şeyim yoktu ancak bugün tekrar gitmem lazım ve sabahtan beri sol kolumu düz tutamıyorum dirseğimden sancı giriyor..Sizce hamlıktan mıdır yoksa bir şey mi olmuştur bugün tekrar gitmeli miyim? Yaş:17 boy 1.84 kilo 89

2. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    evet ben de ilk başladığımda kolumu düz tutamıyordum. milletle tokalaşınca hafif eli yukarı aşağı sallarsın ya o bile kolumu kopmuş gibi hissetmeme yeterdi. ama ben 40 kilo dambılı kaldırmaya çalıştığım için öyleydi diğer kolum öyle değildi. sen de öyle bişey yaptın mı ağır dambıl kaldırmak gibi?

3. E.dilmec

E.dilmec Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    yok öyle ağır kaldırmadım ilk gün olduğu için üstüne normal hazırlamış olduğu programıda 4 setten 2-3 indirdi o gün için..Bu şekil olunca da korkmadım değil acaba bir şey mi oldu ters hareket mi yaptım diye malum sınav senesi

4. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    hiç olmadı bir gün ertelersin. ben hocamla konuşup ertelemiştim. ve sınavda başarılar. rakibiz :) benim de bir sorum olacak ygs den 1 hafta önce bırakıp hemen sonra tekrar başlamak istiyorum. ama lys daha ciddi olduğu için haziranda gitmemeyi düşünüyorum. sen nasıl bir yol izleyeceksin?

5. E.dilmec

E.dilmec Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    mart ayı başında bırakıp 20-25 arası başlamayı düşünüyorum lysde de aynısını yaparım büyük ihtimalle stres atmış olurum hem o tempoda :D Başarılar :D

çikoçiko bunu beğendi.
  6. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    eyw sana da :D

Sayfayı Paylaş