Yeni başladım bir kaç sorum olacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sky11 tarafından 17 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sky11

Sky11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Foruma ve üyelerine teşekkür ederim . Body sporuna yeni başladım hemen hemen 20 gün oldu .
    Boy : 1.85 cm
    Kilo : ilk hafta 71.5 kg şuanki kilom 73 kg .
    pazu ölçüsü : ilk antreman 31.5 cm şuan 33.5 - 34 cm civarı .

Öncelikle yeni başlayan birine protein tozu önerir misiniz ? Önerirseniz öğrenci işi nasıl bir çözüm önerirsiniz . Aslında almak istiyorum ama işte maddi durumları zorlayan bir konu bu . Çalışmaya hevesliyim düzenli olarak yapıyorum ve bir an önce kas yapmak yapılanmak istiyorum yani sabır ve çalışma işi elbetteki ama bu süreci nasıl kısaltabilirim ne gibi birşeyler uygulayabilrim . Bu yeni başlayan yeni üyeye tavsiyelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim abilerim arkadaşlarım :)

2. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    tek söyleyebileceğim 3 ay daha protein tozundan uzak dur :) boşa atarsın paranı yani bi vücudun alışsın ne bu sabırsızlık

3. Sky11

Sky11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler o zaman :))

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Anlamadigim bi olay var. Tamam yeni baslamizsiniz basarilar.. Tecrubeli olanlar size tavsiyeler de verecek ama bu protein tozu sevdasi niye ??

Once beslenmenizi ve uykuyu duzeltin birakin artikk su ilk haftadan p.tozunu

Sayfayı Paylaş