Yeni başladım bir kaç sorum olacak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jayjayoki tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jayjayoki

jayjayoki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelıkle herkese merhaba ben bu spora tam olarak 1 aydır başladım ama öncesınde evde dumbleler ile çalşmışlığım var şimdi spora gidiorum kilo almak için ve çalşıyorum haftada 4 gun az boş olursam fazlada gıtmeye çalşıyorum kilom 64 boy 1.81 ve gunluk en az yumurta yıyorum protein alsın vucud dıe 1 tabak yemek yıyosam 2 e cıkardım ama ekmeği azalttım cunku ordakı benle ilgilenen arkadaş ekmeği az yemegı cok tut dedı ekmek tıkıyo cunku sızce kılo alırmıyım daha cok eylul 6 ya kadar devam etcem sora artık muğladayım üni için ama okuldada devam etcem ve sizce daha neler yapmalıyım protein tozları hapları falan neler tavsıye edersınız fıyatı uygun hangı urunler tavsıye edersınız sımdıden teşekkurler

2. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım öncelikle benimde bu konularda çok bilgim olmamasına karşın eğer kilo almak istiyorsan çok yemekten önce yediğin şeylerin kalitesine dikkat etmelisin. örneğin proteini yüksek olan şeyler yemelisin. sonra karbonhidrat alımı var. senin günlük enerji ihtiyacın fazla olacagı için daha çok kaloriye ihtiyacın var. forumda yemek tarifleri mevcut ayrıca googleden besin degerlerini aratıp bulabilirsin ama günlük en aznıdan 100 gram tavuk eti ev bi kutu ton balığı yumurta peynir gibi şeyler yiyebilirsin. protein tozu için çok erken sanırım mümkün oldugu kadar doğal beslen. burdaki hocalarım daha iyi bilir onlarda yardımcı olacaktır sana

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Lütfen forum kurallarını okuyunuz.
    Açtığınız başlıkların açıklayıcı olması forum kuralıdır.
    Buna uymayan başlıklar kilitlenecektir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş