Yeni başladım bir kaç soru ? Sixpack

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sylvester tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba,1.78 boy 60 kg yaklaşık 2 ay olucak spora başlayalı.Tüm vücut antreman sistemi uyguluyorum.İlk ölçümümde sol kol 28.5 sağ kol 30.
    Şuanda sol kol 30 sağ kol 30 sol kol 1.5 cm artarken sağ kol artmadı eşitlendi. bunun nedeni nedir acaba barbell curl uyguluyorum.
    Antreman günlerimin sonunda 1x50 crunch 1x max çakı hareketi yapıyorum.
    Off günlerde ise 3x50 crunch 3x max çakı hareketi yapıyorum six packlar için yeterlimidir.
    55 kgdan 60 kg ye yukseldim ama kilom dusuk oldugu halde yaglı hissediyorum kol kaslarını sıktıgımda içi hafif sert gibi dışı yumuşak.
    Aynı şey karın kasları içinde geçerli üstü yumusak içi sert .
    Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

2. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle yapin cılız sanırım 15 yasindayim 1bucuk senedir bb ciyim 1.72 boyum 75 kilom var yag oranim suan 12 ama yaz yaklasti dusurcem sana demek istedigim ben 1 bucuk senedir yapiyorum sen 2 aydir yapiyosun aramizdaki fark bu bunu anlayin 2 ayda bisi olmaz akisina birakcaksin idmanina sarilcaksin yaz gecsin bulking yap :) bana sorarsan yaza fit gireyim diye bu sporu yapiyosan hic yapma

3. VolkanAlagoz

VolkanAlagoz Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Kilonuzun düşük olması yağsız olduğunuz anlamına gelmez karın kaslarının üstündeki yağı atmadanda istersen 150 yıl karın çalış yine sixpac göruntusune kavuşamazsın eğer ben 60 kiloyum yinede definisyon yapıp karın kaslarımı çıkarıcam diyorsan kendine uygun bi diyet hazırlamalısın

4. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Yaş kaç ? 1.78 boy 60 kilo çok az bence ona rağmen gözükmüyosa karın kasların ozaman işin baya bi zor senin o yağları yakıyım derken kaslardan kaybedebilirsin karın kasını boşver azcık kilo al hacimlen ondan sonra düşünürsun karın kasını ve daha 2 ay olmuş diyosun sakin ol daha çok var :D

5. by_burak

by_burak Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    60 kg birinde nasıl yağ olabilir bilemiyorum :) Yalnız onları eritmek için diyet ve cardio yapman gerekirmi bilemiyorum hocana danış herkesin dedigine gitme 60 kg da definasyon yapsan cardio yapsan çubuk gibi olucaksın :)

6. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar yaşım 17 ben kilo almaya ugraşıyorum , bunuda yağ alarak yapmıyorum kg basına 2gr protein ve 3-4 karbonhidrat alıyorum.Yağlı yiyeceklerden zaten uzak duruyorum yağ midemi bulandıran birşey bu yaşıma kadarda yağlı hiçbirşey yemedim.Başlayalı 2 ay oldu ama yazın bırakıcam diye birşey belirtmedim başladım sonuna kadar devam tabi yazın 15 günlük bir ara vericem tatil planlarım var.Ben zaten yaza fit gireyim demiyorum bende göbek yok oldukça ince bel 76 - 78 cm arası uzaktan bakıldıgında parçalanmada var hafif ve mide kaslarım belirgin biraz ama dedigim gibi üstte yumuşaklık var zaten antremanlarımda su gibi ter atıyorum.Off günlerimdede karın çalısıyorum bu yeterli olmazmı ?

7. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Hergün çalış karını sorun olmuyo ben öyle yapıyorum dediğin gibi kilo almaya uğraş 8-9 ay sonra bi 10 kilo alırsın eğer düzgün yaparsan herşeyi

8. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Şöyle söyliyim antremanımı verimsiz yaptıgımda yeteri kadar kaslara yüklenemedigimde kendime kızıyorum o derece.Hani antreman bitsinde eve gideyim şeklinde yapmıyorum bu sporu elimden geldiginde hareketlerin hakkını vermeye çalısıyorum işte tek sıkıntım hacim yapmak istiyorum fakat kaslar şişiyor ama yeterince sert degil göbek yok ama sixpacklar belli olmuyor mekik çekerken zaten karındaki yağları yakmış olmuyormuyuz ?

9. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Nasil mekik cektigine bagli ve sadece mekik mi yapiyorsun

10. Sylvester

Sylvester Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    off günlerimde 3x50 crunch 3xmax tekrar çakı hareketi

11. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    2 hareket az leg raise ve yarım mekik tarzı şeyler ekle ve hergün yap. (bitek bacak günü karın yapma )

12. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş