Yeni başladım bi kaç soru sormalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve redbol01 tarafından 24 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. redbol01

redbol01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yeni başladım normalde yüzücüyüm vicüdum var göğüs karın kası omuz genişli ve bel inceliği ancak yüzmeyi ramazandan dolayı bırakmak zorunda kaldım ve 3 aydır gitmedim kilo artışı ve karın kası kaybı yaşadım o yüzden geliştirmeye girdim. Kendi salonum diyecek kadar aletlerim var. Her türlü makinamda antrenmanımı şöyle belirledim.

1. gün kol
    2. göğüs omuz kanat
    3. dinlenme
    tekrar
    böyle devam ve antrenman düzenim 10 12 18 20 tekrar 10 kilo ve 12.5 kilo ile çünkü kol kaslarım yüzmeden dolayı yorulmuyor yanmıyor böyle geiştirmek yanlış mı?
    göğüs omuz kanatı ise makina var onda arkdan omuzlara çekiş sol sağ çekiş göğüs ve üstden aşşağı göğüs ve kanat öyle yapıyorum tekrarlar 10 12 18 20 yine ağırlık kasın yorulmasına göre yanlışım varsa düzeltirmisiniz?

ve bu gün bi fark ettim güğüsler gelişiyor ama sağ göğüsümde küçük bi çökmemi boşlukmu öyle bişey var dün çalıştım göüğse bu gün hiç bişey yapmadım kol çalıştım sadece dün yanma azda zorlama oldu ama herhangi bir ağrı yok bi sıkıntı var mıdır?

Sayfayı Paylaş